gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Kalbim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum;
    cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ?
    onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret.
    içlerine girme.
    cesaretin varsa gönlüne al...[​IMG]

Kalbim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. kanayan kalp

kanayan kalp

Delikanlı alaca karanlıkta yürürken, yumuşak bir şeye çarptığını fark etti. eğildi baktı. aman allah'ım!... ayaklarının arasında, yuvasından ustalıkla sökülmüş bir kalp duruyordu. tıpkı resimlerdeki gibi diri ve kanlıydı. onu büyülenmişçesine avuçlarına aldığında, dehşetinden çıldıracak oldu. kalp tıp tıp atıyordu. ve sıcacıktı. delikanlı, sanki ellerine yapışıp bir başka uzvu haline...
  3. Kalbiniz kırılırsa...

Kalbiniz kırılırsa...

aşk eldiveni rüyada kalbi kırılmak kalbi kırılan erkek Kalbi kırmak kolay, onarmaksa çok zordur… Kalbinizi başkaları kırar, parçaları yapıştırmaksa size düşer… Korkmayın, kendinizi iyi hissetmeyi başaracaksınız KALP kırıklığının ilk aşaması, korkunç bir kırgınlık hissi. Ama tamamen geçici ve iyileşmek için gerekli. Kendinizi toplayıp, kırık kalbinizi onarmak için bize kulak verin… Şarkı...

Sayfayı Paylaş