gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

kalbim

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 19 Eylül 2010
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokkk güzel olmuşş canım ellerine saglıkk...bayıldımm yahuu bunlara...

kalbim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. Kalbim

Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ? onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret. içlerine girme. cesaretin...
  3. kaLbim aqrıyoR..

kaLbim aqrıyoR..

19 aydan snra sevqilimden bqün ayrıLdım ...onsuz hayat oLmaz die dşünüyorum...kfayı ycem lütfen yrdım edin ...
  4. Kalbimizle Düşünüyoruz

Kalbimizle Düşünüyoruz

Kalbimizle Düşünüyoruz, neden, beyin, karar verme, özellikleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Kalbimizle mi düşünürüz yoksa beynimizle mi? Bu hep süregelen bir tartışmadır melekler. Bakalım doğrusu hangisiymiş :) Vucudumuzun efendisi beynimiz midir, kalbimiz midir? Kalbin önemini göz ardı etmemekle beraber bu soruya genellikle beynimiz şeklinde cevap...

Sayfayı Paylaş