gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kalbime gömerim o zaman akor kalbime gömerim o zaman nota notaları gökçe kırgız bebeğim akor sonunda bitti galiba görüyorum Am Sonunda bitti galiba
    Em
    Görüyorum
    G
    İçimde can çekişlerini
    Am
    Duyuyorum

Sözlerin çok acıtıyor
    G
    Ölüyorum
    Dm
    Keşke baştan söyleseydin
    Em
    Gidiyorum
    F G
    Nasılsa koymaz sana
    Am
    Biliyorum

Am Em
    Kalbime gömerim o zaman
    F
    Unutupta silerim o zaman

Alt tarafı aşk bu da işte
    Em
    Vazgeçilmez misin aman

Am Em
    Sanane ki ağlıyorsam
    F
    Deli gibi istiyorsam

Hala seni seviyorsam
    Em Dm Em
    Sanane anlamıyorsan

Am
    Yalanmış demek herşeyin
    Em
    Bilemedim
    G
    Saklamışsın nefretini
    Em
    Göremedim

Olmayınca olmuyor
    G
    Sen sevemedin
    Dm
    Yazılmış kadere ayrılık
    Em
    Silemedim
    F G
    Alıştım zor olsa da
    Am
    Kabullendim

Am Em
    Kalbime gömerim o zaman
    F
    Unutupta silerim o zaman

Alt tarafı aşk bu da işte
    Em
    Vazgeçilmez misin aman

Am Em
    Sanane ki ağlıyorsam
    F
    Deli gibi istiyorsam

Hala seni seviyorsam
    Em Dm Em
    Sanane anlamıyorsan

Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbime gömerim o zaman (öğrenci versiyonu)

Kalbime gömerim o zaman (öğrenci versiyonu)

Sonunda bitti galiba görüyorum içimde can çekişlerimi duyuyorum sınawlar çok acıtıyor ölüyorum keşke baştan çalışsaydım bitiyorum nasılsa koycak bana biliyorum dersleri gömerim o zaman unutupta sallarım o zmann alt tarafı sınaw buda işte kıçımın kenarısın aman sananeki sallıyorsam deli gibi sıkıyorsam hala 5 alamıyorsam banane anlamıyorsam yalanmış demek sözlüler bilemedim saklamışsın...
  2. Gülşen - O Zaman

Gülşen - O Zaman

hiç düşündün mü sen neydi kaybolup giden sen miydin yoksa ben mi bu sewgiyi yok eden gönlünde hala ben war mıyım bana sorsan saklar mıyım bilmiyorum ki gönlü yaralıyım sen mi ben mi hatalıyım sızlıyor mu yüreğin geriye dönüp baktığın zaman ağlıyor mu gözlerin aklına gelip gittiğim zaman sen orada ben burada geçti çok zaman özlüyorsan niye bitti o zaman
  3. Kalbime gömerim o zaman unutupta silerim o zaman

Kalbime gömerim o zaman unutupta silerim o zaman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İşte O Zaman

İşte O Zaman

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..
  5. Oysa NE SeSSizDi KAlbin

Oysa NE SeSSizDi KAlbin

Soluğunu tutsan irkilecek gece Bir şarkı söylesen affetmeyecek yıldızlar Oysa ne sessizdi kalbin Oysa hangi gemi batmadı ki orada? Gözlerine nasıl ulaşmalı Nasıl girmeli kitabene Hangi yıldız senin, hangi burç yakışık Seni sana senden fazla nasıl anlatmalı? Hep hayata mı inanmalı? Bu sabah da düşlerden çık yola Kuş ol uç Nergis ol aç Aşk ol sığma ömre Yakana bir uçuç böceği kalp...

Sayfayı Paylaş