gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kalbimi astım bu gece!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kalbimi astım bu gece!
    Hiç korkmadan,
    Gözlerimi kapatmadan ve seni son bir kez daha bile düşünmeden astım bu gece!!!

Ellerimi kalbime buladım...Gözlerimi sana boyadım son kez!Siyahtan başka bir renk yakıştıramadım gözlerine...
    En derin,en soğuk en içli renk artık benim için siyah... Belki bir inci kadar saf değil,belki bir bulut kadar ferahta değil bakışların bu yüzden olabilir..Ve bildiğimiz bütün diğer renkler senin gözlerinde solabilir!!!

...Ben beyazdım

Kapkaranlık bir geceye sarılmış,kalbimi asmış ve siyaha bulanmış bulundum sabaha karşı evimde...
    Soranlar oldu,anlamsız bulundu...Kalbimi aradılar önce(senden gayri herkes oradaydı)... Herşey bulundu...En çabuk karanlığı buldular odamda...Sonra bir beyaz mendil ve gözlerimden akmış siyah boyalar!!!

...Ben beyazdım...Kalbim kapkara..Kalın bir halatta,dününe küsmüş,yarını düşleyen gözleri vardı...Bir damla yaş gördüler siyahtan çalma!!

Düşlerimi astım ben bu gece...Umudum yitti,yokolup gitti!!!Ellerime baktılar sonra..olamazdı..
    Aldığın güller hala kıpkıkırmızı... Neden solmamışlardı?Neden hala nefret,duygular,gözlerim,sözlerim,umutlarım,hayall erim simsiyahken güller kıpkırmızıydı?Bir anlamı olmalıydı!!!

Yavaş yavaş döküldü ellerimden yapraklar...Hayır olamazdı..Ben böyle karanlıklar içindeyken güller kırmızı kalamazdı..sonra bir kaç kelime söylediler!!!

Yaprakların ucunda yazılar belirmeye başladı!
    Sen içini kaprkara zindanlarda tutarsın belki..
    Yüreğini hiç acımadan darağacına asabilirsin...
    Benim nefes almak için sana ihtiyacım var!!
    Sen yüreksizken ben de yaşayamam ki!!!

İşte bu satırlar hayata dönmemin tek sebebi olabilirdi!

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: kalbimi astım bu gece!!
    emeğine sağlık çok güzel bi şiir

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için teşekkürler eline sağlık canım.

4. SaR! $3k3R

SaR! $3k3R Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

süpermişş saol

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    yahu bu gece gece yapılırmı..zaten dünden beri başım agrıyor..kalbimide asmayayım..yoksa sonumu düşünemiyorum bile:Dcanım benim duygusal melegim..asma kalbini bırak kanatlansın uçsun:D

kalbimi astım bu gece!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanrı'ya asla bu soruyu sormayın..

Tanrı'ya asla bu soruyu sormayın..

Efsane Wimbledon'un ilk zenci şampiyonu Arthur Ashe, kan naklinden kaptığı AIDS'ten ölüm döşeğindeydi. Hayranlarından biri sordu: Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti? Arthur Ashe cevap verdi: Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük...
  2. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  3. kalbim intihar etti bu gece

kalbim intihar etti bu gece

kalbim intihar etti bu gece..yaralıydı..acı çekiyordu dayanamadı..engel olmak istedim,ama beni dinlemedi..zaten seni severkende dinlememişti..yaptığı asiliğin cezasını ikimizede ağır ödetti!!! sensizlik.. kısacık bi kelime sanki ama öyle uzun öyle büyük bi acıki.. sen bilemezsin... en zoru seninleyken sensiz olmakmış... ağlama kalbim değmez ona yalan bakışlara sığınmış seni,sevdiğine...

Sayfayı Paylaş