gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kalbimin Efendisi 1970-Hülya Koçyiğit,Ediz Hun

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya kocit hülya koçyiğit ediz hun filmleri koçyiğit ediz hun hülyakoçit [​IMG]
    Kalbimin Efendisi 1/9-Hülya Koçyiğit,Ediz Hun(1970) Lale Belkıs,Münir Özkul,Ömercik,Zeynep Tedü,Güzin Özipek,Süleyman Turan,Kayhan Yıldızoğlu,Mürüvvet Sim

Konu : İftiraya kurban giden bir kadınla gerçeğin ortaya çıkmasından sonra tekrar bir araya gelen kocasının öyküsü.

Bu filmi izledikten sonra kadının sevgi ve fedakarlıkta daha güçlü olduğunu bir kez daha inandım. erkek sorar.;- Alev beni affedebilecekmisin ?kadın - Seni hiçbir zaman suçlamadım ki.. Senin gibi bir erkek başka türlü hareket edemezdi .. Çok bedbaht oldum, çok çektim. Ama Allahın lütfündan bir an olsun ümidimi kesmedim.Bir gün bana döneceğini biliyordum..Muhteşem bir film.Baktım bu şarkının bir klibi yok. haddim olmasa da nacizane bir şeyler yapmaya çalıştım.Umarım beğenirsiniz

Kalbimin Efendisi 1970-Hülya Koçyiğit,Ediz Hun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanrı Misafiri 1972-Hülya Koçyiğit,Ediz Hun

Tanrı Misafiri 1972-Hülya Koçyiğit,Ediz Hun

http://www.youtube.com/watch?v=7R1HTjQOLIE
  2. Hülya Koçyiğit Resimleri

Hülya Koçyiğit Resimleri

hülya koçyiğit resimleri hülya koçyiğit ayak ayakları http://www.meleklermekani.com/unluler-ve-sanatcilar/115308-hulya-kocyigit-resimleri.html
  3. Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

bez bebek hülya koçyiğit hülya koçyiğit bez bebek filmi kocyigit filmi
  4. Hülya Koçyiğit hayatı

Hülya Koçyiğit hayatı

hülya koçyiğit biyografi hülya koçyiğit hayatı hülya koçyiğit hayatı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, dizileri, hakkında bilgiler Yeşil Çam'ın güzel ve masum yıldızı Hülya Koçyiğit... Türk Sineması'nda büyük başarılara imza atmış dev bir isim olmasının yanı sıra başarılı bir usatadır Melek'lerim:) Hülya Koçyiğit (12 Aralık 1947 - İstanbul ) Bulgaristan göçmeni tüccar bir...
  5. Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun Yeni Bir Filmde Başrol Oynayacaklar!

Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun Yeni Bir Filmde Başrol Oynayacaklar!

hülya koçyiğit, ediz hun, hülya koçyiğit ediz hun Sevgili melekler, eskinin siyah beyaz filmlerini ve o zamanki oyuncularını beğenenlere müjde! Türk sinemasının iki ünlü ve başarılı ismi Hülya KOçyiğit ve Ediz Hun yeni bir filmde başrol oynayacaklar. Geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda "Al Pacino, Robert De Niro benim yaşımda; adamlar başrol oynuyorlar. Bize ise artık hep dede...

Sayfayı Paylaş