gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kalbini Dinle - August Rush

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Tür : Müzikal / Dram Gösterim Tarihi : 29 Şubat 2008 Yönetmen : Kirsten Sheridan
    Senaryo : Nick Castle , James V. Hart
    Yapım : 2007, ABD
    Oyuncular
    Freddie Highmore (August Rush) , Keri Russell (Lyla Novacek) , Jonathan Rhys Meyers (Louis Connelly) , Robin Williams (Maxwell ‘Sihirbaz’ Wallace)
    Lyla Novacek çok yetenekli bir viyolonselisttir. New York’taki bir konser çıkışında Washington Square’deki bir partiye katılır. Orada İrlandalı gitarist Louis Connelly ile tanışır. Müzik aşkını paylaşırlarken birbirlerine de aşık olurlar ve o gece birlikte olurlar.
    Bir daha birbirlerini hiç görememiş olan bu ikilinin, o gecenin meyvesi olan çocukları August Rush ise yıllar sonra müziğin yardımıyla ailesini bulabileceğine inanır.
    Hem müziğe hem de güzel bir öyküye doyabileceğimiz, keyifli bir film

Kalbini Dinle - August Rush konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. Murat Boz - Kalbini Dinle

Murat Boz - Kalbini Dinle

kalbini dinle... buda mı geldi başıma deme o zaman riske girme kapa kalbini kimse açma sonra boşuna göz yaşı dökme..(2) kor olan ateşi örtme madem seviyorsun çekip gitme sakinleş biraz gururuna yenilme öp onu öp hadi öp kalbini dinle.. oyuna gelme.. kalbini dinle.. o hep seninle.. kalbini dinle.. kalbini dinle.. sen sanıyorsun ki, aşk bir oyuncak oynada bak gör daha kimler yanacak çıkmazlara...
  3. The  Relic  Rush  oyunu

The Relic Rush oyunu

http://www.oyunkabini.com/veri/therelicrush.swf
  4. Jennifer Rush - Hit Collection

Jennifer Rush - Hit Collection

01- Stronghold - 04:24 02- Tonight - 03:18 03- I Come Undone (Extended Version) - 06:23 04- Goldfinger - 02:59 05- Destiny (Extended Version) - 07:13 06- For Your Eyes Only - 03:01 07- Till I Loved You - 04:21 08- Witch Queen Of New Orleans - 03:46 09- Heart Wars - 03:18 10- Come Give Me Your Hand - 03:50 11- Midnight Mirage - 04:12 12- Madonna's Eyes (Extended Version) - 05:23 13-...
  5. Kalbim

Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ? onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret. içlerine girme. cesaretin...

Sayfayı Paylaş