gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kalbinin gürültüsünden durulmaz

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kalbinin gürültüsünden durulmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizin odası gürültüden uzak olmalı!

bebeğinizin odası gürültüden uzak olmalı!

Anne-baba adayları, genelde bebekleri daha dünyaya gelmeden odasını hazırlar. Çok keyifli görünen bu hazırlık aşamasında bebeklerin emekledikleri hatta yürümeye başladıkları dönemler de göz önünde bulundurularak dekorasyon yapılmalıdır. Örneğin yatak odasında çok keskin köşeli mobilyalar, fazla kalın halılar kullanılmamalı ve bebeğin rahatça emekleyip oyun oynayabileceği ferah bir alan...
  2. Bebeklerİ GÜrÜltÜden Uzak Tutun

Bebeklerİ GÜrÜltÜden Uzak Tutun

Gürültülü kent yaşamının yeni doğan farelerin beynindeki işitme duyusunun gelişmesini olumsuz etkilediği saptandı. Farelerdeki bu durumun insanlarda da söz konusu olup olmadığı henüz açıklık kazanmadı. Science dergisinde yer alan araştırma raporunda, gürültülü kent yaşamının bebeklerde işitme duyusu ve konuşma yeteneği üzerinde belli bir dönem için etkili olabileceği belirtildi. ABD’deki...
  3. Bebek odası gürültüden uzak olmalı

Bebek odası gürültüden uzak olmalı

Bebek odası gürültüden uzak olmalı Bebeklerin odasını döşerken özen gösterilmesi gereken basit noktalar var. Aydınlatmalar tavandan olmalı, görsel gelişimi destekleyen duvar kağıtları seçilmeli, köşeli mobilyalar kullanılmamalı. En önemlisi de; gürültüden uzak olmalı. Anne-baba adayları, genelde bebekleri daha dünyaya gelmeden odasını hazırlar. Çok keyifli görünen bu hazırlık aşamasında...
  4. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  5. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş