gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kalbinin Sahibiyle Kal....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Her gece yıldızları toplar gönderirdim sana ve sık sık balkona çıkıp o yıldızlara bakardım. Ve de düşünürdüm geçmişimi geleceğimi. Sonra tamam derdim kendi kendime,
    hayata iyimser bakmamı sağlayan çektiğim acıları hafifleten sen vardın.
    Çünkü yazdıkların söylediklerin yüreğime akardı. Oysa şimdi ıssız gecelerde katran tutmuş haldeyim.
    Buz tutmuşum ama üşümüyorum tuzlu göz yaşlarımla hayal etnek yerine rüyamda görmek istiyorum seni.
    Ama her seferinde uykumun yarısında uyanıyorum. Çünkü sen benim için her şeyden fazlaydın.
    Biliyorum bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemez.
    Ulaşılmaz oldun hep, dokunmak hissetmek ve deli deli yaşamak isterken seni kocaman bir yalnızlıktı payıma düşen.
    Payıma düşen her şeyi ertelemeye çalıştım bende ama erteleyemedim sana benzeyen şeyleri.
    Su olsan dokunduğumda bozulurdun , bozulmayan bir şeydin sen.
    Gidilecek bir sey olsan sonun olurdu sonu olmayan bir şeydin sen.
    Seni düşündükçe yoruluyorum desen yine senin için dünyanın en büyük yalanı olur,
    ama yalanım yok yoktu. Ama inanmadın ve bitirdin, belki de böyle olması gerekiyordu senin
    için şimdi arkadaşız ve bugünden yarına ne kalır bilmem ama sen kalırsın içimde yatağı değişmeyen ırmaklar gibi.
    Çünkü bana hep kendimi hatırlatırdın. Yakındın uzaktın özlenendin ama bugün değil yarın gibi bir şeydin sen.
    Bugün her ölümle biraz daha ölürken seni düşündükçe hayata dönüyorum.
    Gelincikler gibi tek bir mevsim değil dört mevsim köşe bucak.
    Bir tek benim sevgimle yaşansada yine de seviyorum seni.
    Sensiz dallarını kaybetmiş ağaç gibi yapayanlız kaldım.
    Gece seni çok seviyorum diye mesaj attığında şaşırdım, içine gömüp üzerine beton döktüğünü sandığın o duyguların hiç biri ölmemiş ve o duygularının zamanı geldiğinde baş kaldırmış ve senin emrinden çıkıyor
    artık seni de kendi peşine takıyor. Çünkü sen onları çok uzun bir süre baskı altında tuttun.
    [​IMG]Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 668x508ebatlarında 36KB boyutundadır.[​IMG]
    Haksızlık ettin... Her neyse her insanın bir hayat çizgisi olurmuş kimisininki uzun kimisininki
    kısa önemli olan o çizgiyi uzatmak değil o anları iyi yaşamaktır.

Ben senle geçirdiğim her an
    için mutluydum ve her zaman maviyi evlat edinmiş düşler gibisin benim için.
    Sıcak bir gülümsemede
    baharda açan tomurcuklarda ve bir bebeğin masumane bakışlarında bulacağım seni kalbinin sahibiyle kal.

OZGURDUNYA.NET

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kalbinin Sahibiyle Kal....
    çok hoş olmuş canım emeğine sağlık:)

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık sementha çok güzeldi=)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım güzel olmuş...

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlık canım :)

6. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar güzel sementha hem resimler hemdeşiir emeğine sağlık...

Kalbinin Sahibiyle Kal.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek kalbi

erkek kalbi

bakalım neler varmışş :laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
  2. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  3. Kadın kalbi

Kadın kalbi

Arkadaşlar aşağıdaki kalbi çizen bir erkek olmalı.:11: Biz neler istiyoruz. Paylaşalım
  4. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:
  5. Kalın bir bele sahipseniz...

Kalın bir bele sahipseniz...

Kadınların sık sık vücutlarında şikayet ettikleri bölgelerinden biri bel bölgesidir.Saklanmaya çalışılır,oldukça saklanması zordur. Ama birkaç giyim hilesiyle sizde ince belli görünebilirsiniz hanımlar. • Kalın beliniz varsa, ilk yapmanız gereken şeylerden biri, dikkati omuzlara çekmektir. Bunun için omuzlarda vatkası olan bluzları seçebilirsiniz. • İç çamaşırı olarak da korseli...

Sayfayı Paylaş