gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kaleci Gol Yedikten Sonra Ne Düşünür ?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki
    - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim.
    - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim
    - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim
    - acaba bıraksam auta gider miydi
    - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu..

Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri...

-Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha

-Ulan ne çileli başım var be...Defans adamı düşürür penaltı olur,golü biz
    yeriz kötü oluruz...yok yok bırakıyorum ben bu mesleği lokanta açıcam.

-At evladım at...hay maşallah tay gibi çocuk...bende gençken böyleydim.

-Ulan bende kafa yok ki...Politika kim ben kim?...Şimdi sağa yatsam sağcı
    sola yatsam solcu diyecekler...İyisi mi şaşırmış gibi yapıp hareketsiz
    kalayım...O zaman liberal derler

-Yediğim bu golü şu an hakkaride askerlik yapmakta olan kankam denize armağan ediyorum.
    - Şimdi benim için kesin bu golü yiyecek diyolardır..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kaleci Gol Yedikten Sonra Ne Düşünür ?
    :D:D:D:D

harika ya..

sgl cnm paylasim icin :)

Kaleci Gol Yedikten Sonra Ne Düşünür ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalecilerin Gol Yedikten Sonra İçinden Geçirdikleri

Kalecilerin Gol Yedikten Sonra İçinden Geçirdikleri

- Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de… - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu..
  2. kalecinin gol yemesi

kalecinin gol yemesi

Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu.. Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri... -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha...
  3. Kalecininn gol yedikten sonra içinden geçirdiği sözler:

Kalecininn gol yedikten sonra içinden geçirdiği sözler:

-Aslında yemezdim deee.... -Yedim,pişman değilim,yine olsa yine yerim. -Golü yedim ama önce bir sor niye yedim.. -6 tane yedim bir düzine daha yiyebilirim. -Keşke atlamasaydım,zaten gol oldu.. Penaltı Esnasında kalecinin iç sesleri: -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim senle konuşmam birdaha -Ulan ne çileli başım var bee..Defans adamı düşürür penaltı olur,golü biz yeriz kötü oluruzz..yok yok...
  4. Kaleci gol yerse

Kaleci gol yerse

- Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu.. Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri... -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha -Ulan...
  5. Yemek yedikten sonra uyku gelmesi

Yemek yedikten sonra uyku gelmesi

yemek yedikten sonra uyku gelmesi yemekten sonra uyku gelmesi çok yemeklerden Acayip acıktınız, akşam eve geldiğinizde mükellef bir sofra olmasada fena olmayan bir sofra hazırlanmış sizin için. Oturdunuz bir güzel karnınızı doyurdunuz, bi baktınız güzel bir film yada hiç bişi yok tv de tv ye bakarken hemen yemek sonrası uykunuz gelmeye başladı :) Peki neden uykumuz gelir hiç merak ettiniz mi ?...

Sayfayı Paylaş