gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

kalemden avize vayy bee

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bu avizenin uzerindeki çubuklar kalem melişler degişikkk biraz uçuk bir tasarım olsada güzel durmuş açıkçası hiç abes kaçmamış bence bir de siz bakın...

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kalemden avize vayy bee
    değişikmiş canım emeğine sağlık:)

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagol cnm begendigine sevindimm

4. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende çok beğendim teşekkür ederim

5. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sagol tatlımm begenmene sevindimm

kalemden avize vayy bee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avize

Avize

Kadına ve onunla gelen mutluluğa delalet eder. Tozlu ve ampulleri sönük avize ev huzursuzluğuna, Kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, Avizenin küçük kristalleri çocuğa delalet eder.Rüyasında pırıl pırıl bir avize gören kimse sıkıntılarından sıyrılarak rahata kavuşacaktır. Ama avize yanmıyorsa bu zaman alacak anlamına gelir. Avize birden yanarsa ani bir sevinç...
  2. vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:)

vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:)

Katar'da düzenlenen müzayede ile bir telefon numarası rekor fiyata satılarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girdi. Katar Telekom tarafından satılan 666 66 66 numaralı telefonu 2,75 milyon dolara satın alan kişinin adı açıklanmadı. Rekor fiyatın geçen yıl gerçekleştiği, önümüzdeki yıl Rekorlar Kitabı'na gireceği belirtildi. Daha önceki rekor 8888 8888 numaralı hattın satışının gerçekleştiği...
  3. Uyandirmayin beee

Uyandirmayin beee

- muckkkkkkk - bu saate uyandirilir mi ya? - muck - n'olur.. be$ dakka daha... - muck - hamile kalir miyim? - muck - simdi bu bir iliski mi? isim koyalim buna - yat uyu guzelim hadi - muck - car car car car car car car (klasik bayan konusma krizi) - bi kere daha opsem uyurmusun? -muck -hı?!! ne??!! neler oldu? -sonra vermezsin diye pesin aldim guzelim heheh -hayvansiannn -...
  4. Erkekçe Sözlük:) vayy bee :))

Erkekçe Sözlük:) vayy bee :))

Birbirimizi görüyoruz: Erkeklerin sözlüğünde, birbirimizi görmeye başladık demek bir süredir birlikteyiz demektir. Bu kelimeyi kullanmaları onların başka kızları da görmelerini engellemez. Flört ediyoruz: Bu cümle, birbirimizi görüyoruz durumundan biraz daha ileri boyutta olduklarını anlatır. Diğer kızlarla görüşmesini engellemeseniz bile, onlara oranla ilerisi için daha şanslı olduğunuz...
  5. Seviyorum Beee!!!

Seviyorum Beee!!!

Seviyorum Be! Şöyle uzanıyorum yatağıma her gece Yatağıma dediğime bakma O yatakta emanet, ömrümün emanet olduğu gibi Günü geldimi vereceğim asıl sahibine Parmaklarımı kenetlediğim ellerim başımın altında Kapayamadığım gözlerim eskimiş ahşap tavanda Belki inanmayacak, abartı diye adlandıracaksın ama Yüreğim göğsüme sığmıyor İçimdeki sevgin, her geçen gün büyüyor..büyüyor..büyüyor… Arada bir...

Sayfayı Paylaş