gebe
  1. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kalemim kırıldı yar!!BU MASAL NOKTASIZ ARTIK!

Konu, 'Çöplük' kısmında ebrulim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kalemim kırıldı yar!!BU MASAL NOKTASIZ ARTIK! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Kalemin Kırıldı

Hakan Taşıyan - Kalemin Kırıldı

Azmı çekti gönlüm senin elinden Adımı kalbinden sil bundan sonra Görmesin gözlerim çıkma karşıma Kalemin kırıldı bil bundan sonra Durma git buralar ikimize dar Bir ömür sürecek savaşımız var Kalleşçe sırtımdan vurup giden yar Kalemin kırıldı bil bundan sonra Sönmez ateşlere düştüm yanarım Kapanmaz yarayım hergün kanarım Birgün hesabını elbet sorarım Kalemin kırıldı bil bundan sonra Durma...
  2. Gülse Birselin Kalemi Kırıldı

Gülse Birselin Kalemi Kırıldı

'BENDE GERİ VİTES YOKTUR' PEKER AÇIKALIN İLK KEZ AVRUPA YAKASI DİZİSİNDEN NİYE AYRILDIĞINI AÇIKLARKEN CEM YILMAZ, YILMAZ ERDOĞAN VE GÜLSE BİRSEL İLE İLGİLİ DE TARTIŞMA YARATACAK KONUŞMALAR YAPTI. DİZİDEN HÜMEYRA'NIN AYRILMASININ PERDE ARKASINI DA ANLATTI. Kanaltürk ekranlarında Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu sabah programı 'Orada Neler Oluyor?’un konukları arasında ünlü oyuncu...
  3. Artık Masalımın Kahramanı yok

Artık Masalımın Kahramanı yok

masalımın kahramanı . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Yakışıyordun benim masalıma, Sen benim Kahramanımdın... İyi geliyordun acıyan yanlarıma, Sen benim dermanımdın. Sıcak Ekmek Kokusu gibi, Baba Evi Uykusu gibi.. Ya Giderse, korkusu gibi, Ne Güzeldin Sen içimde... Gitmeseydin, bitmeyecektik.. Nasılda hazırdım sana inanamaya Nasılda Seviyordum seni delicesine. Ama...

Sayfayı Paylaş