gebe
  1. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178

Kalıcı Açık Parfüm Markaları bilgi

Konu, 'Parfüm' kısmında NUTA tarafından paylaşıldı.

Kalıcı olan açık parfüm markalarını kullanan arkadaşlar tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum:)

2. süsü

süsü Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    18
    ben çiçek kokularını sevdiğim için benim aldığım parfümler kalıcı olmuyor.daha çok vanilya,baharat,odunsu kokular kalıcı oluyor.bende yakalayamamış olabilirim tabi çok parfüm değiştiriyorum ama:( hem mis gibi çiçek kokusu hemde kalıcı bir parfüm yakalayan varsa bende tavsiye almak sisterim:)

3. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    bende şeker kokularını seviyordum su aralar cıcek kokularına yoneldım bı cok marka denedım kalıcı olanını bulamıyorum ya daha yenı eyfel markalı parfüm aldım ama o da kalıcı değil

Kalıcı Açık Parfüm Markaları bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfümünüz yeterince kalıcımı

Parfümünüz yeterince kalıcımı

parfüm6 Bazı parfümleri sıktığınızda sanki hiç kokmuyor gibi gelir bazen de ne kadar sıksanızda o anlık kokusu olup daha sonra kokmadığını hissedersiniz kullandığınız parfümün kalıcı olup olmadığını anlamak için size bazı önerilerde bulunmak istiyorum Parfümün kalıcı olup olmadığı sıkıldıktan ancak birkaç Saat sonra anlaşılabilir. Kalıcı olması bakımından parfümü 1 kez yoğun değil, Gün...
  2. Açık Parfümün Zararları

Açık Parfümün Zararları

parfümün zararları parfümlerin zararları açık parfüm açık parfümün parfüm zararlımı En iyisi budur vs demeyin hanımlar, açık parfümün zararlarını ve açık parfüm ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususların hepsinin altını çiziyorlar bu yazıda. Bence okumanız yararınıza olacaktır. Malum ekenomik durumdan dolayı bizlerde ister istemez böyle şeylere yöneliyoruz. Okuyalım bilgilenelim. Adnan...
  3. Parfüm kokuları ve markaları

Parfüm kokuları ve markaları

parfüm markaları, bayan, kadın, women, kokuları, çeşitleri, isimleri ve dahası burada arkadaşlar. İster kadın, ister erkek olun ama pafümsüz olmayın:) Kokunuz hem sizi ruhen rahatlattığı gibi hem de karşı cinse ve etrafınızda ki herkese etkinizi bırakır Melek'ler. Bu yazımızda sizlere yılın en iyi parfüm kokularını ve markalarını sunuyoruz Melek'ler. Keskin ve çiçeksi bir kokusu var....
  4. Parfümün Kalıcı Olması İçin...

Parfümün Kalıcı Olması İçin...

parfümün kalıcı olması için kalıcı parfüm Sevgili melekler, parfüm alırken öncelikle tenimize uyup uymadığına ve hoş koku verip vermediğine bakarız. Seçtiğimiz parfümün bize özel olmasını ve kalıcı olmasını isteriz. Peki parfümün kalıcı olması için bizim yapabileceklerimiz neler? Parfümün güzel kokması için her daim temiz tene sıkın. Etkileyici ve güzel bir kokunun ilk şartı temiz bir...
  5. Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

parfümün kalıcılığı, parfüm nasıl kalıcı olur, parfüm nasıl kullanılır Sevgili melekler, bazen dışarda dolaşırken ya da bir yerde otururken burnunuza hem keskin hem de berbat bir parfüm kokusu geliverir. Son derece ağır olan koku karşısında oradan uzaklaşmaktan başka bir çareniz kalmaz. Ne yazıkki pek çok kadın ve erkek, parfümü vücuda boca etmenin kalıcılığını arttırdığını zanneder. Evet...

Sayfayı Paylaş