gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Kaşlarım gür değil ve olanı da alarak berbat ettim, kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum. Tavsiye ediyor musunuz? Nasıl olur acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalıcı makyaj!

kalıcı makyaj!

Çinlilere ait olan bu çok eski metod, Amerika’nın özel olarak geliştirdiği elektrikli pigmentasyon cihazıyla, Amerika’da 7-8 yıldır permanent make up adı altında yapılmaya başlanmış ve Avrupa’ya da yayılmıştır. Bu metodla işlem yapılan hanımların sabahları makyajları için harcadıkları zaman kaybı tamamen ortadan kalkmış olmaktadır. Bu işe başlamadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar...
  2. kalıcı makyaj

kalıcı makyaj

Bakışlardaki çarpıcılığı yakalamak için genellikle göz çevresinde çok çaba sarfetmek ve gün içerisinde sık sık rötuş yapmak gerekir. Ancak gözkapağı makyajının kalıcı olması için büyük kozmetik firmaları bazı kremler geliştirdiler. Makyaj yapmadan önce gözkapaklarına sürülen ve 30 saniye kurumaya bırakılan bu kremler makyajın daha kolay yapılmasını ve kalıcı olmasını sağlıyor. Ok gibi...
  3. Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaja başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın! • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini, makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt, kremle...
  4. Kalıcı Kaş Makyajı Nedir, Nasıl Yaptırılır ?

Kalıcı Kaş Makyajı Nedir, Nasıl Yaptırılır ?

Bu konu; kalıcı kaş makyajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyaj biz kadınlar için vazgeçilmez bir unsur. Genel olarak makyaj yapmaktan ve bakımlı görünmekten hoşlanan kadınlar kendilerini daha güzel görmek ve göstermek için bu uğurda hemen her türlü işlemi yaptırabiliyor. Mesela kaş almak bunlardan biri. El ayarlarını kaçırıp kaşlarını mahveden ve kaş küsmesi sebebiyle...
  5. Kalıcı Makyaj yaptırmak istiyorum

Kalıcı Makyaj yaptırmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar; Özel göztepe hastanesi güzellik merkezi göztepe beauty lazer ile cilt gençleştirme 3 seans 600 tl olduğunu duydum ve bu bana cazip geldi Özel göztepe hastanesi Göztepe Beauty sizce nasıl giden arkadaşlar varmı ?

Sayfayı Paylaş