gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kalıcı Kaş Uygulaması niçin yapılır ?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kaş sıklaştırma kaşları sıklaştırmak erkeklerde kaş düzeltme erkek düzeltme erkek Kalıcı Kaş Uygulaması niçin yapılır ? [​IMG]seyrek kaşları sıklaştırmak
    kaşların daha yoğun olmasını gösterir.
    tıbbı bir nedenle kaşları çıkmayanlara
    bozuk kaş şeklini düzeltmek ve istenilen şekli kaşa vermek

Eye-liner uygulaması niçin yapılır ?
    [​IMG]İddasız gözleri ortayaçıkarmak.
    küçük gözleri daha büyük göstermek.
    bitişik gözleri daha ayrık göstermek.

Kalıcı Makyaj ile Dudak Şekillendirme Uygulaması
    [​IMG]düzensiz dudak şeklini düzeltmek.
    dudaklara daha dolgun bir görünüm sağlamak.
    yara izlerini kamufle etmek.
    dudakları daha iyi tanımlayabilmek

Kalıcı Kaş Uygulaması niçin yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalıcı Eye-liner uygulaması niçin yapılır ?

kalıcı Eye-liner uygulaması niçin yapılır ?

kalıcı eyeliner Kalıcı Kaş Uygulaması niçin yapılır ? seyrek kaşları sıklaştırmak kaşların daha yoğun olmasını gösterir. tıbbı bir nedenle kaşları çıkmayanlara bozuk kaş şeklini düzeltmek ve istenilen şekli kaşa vermek Eye-liner uygulaması niçin yapılır ? İddasız gözleri ortayaçıkarmak. küçük gözleri daha büyük göstermek. bitişik gözleri daha ayrık...
  2. Kaş Makyajı Nasıl Yapılır

Kaş Makyajı Nasıl Yapılır

kaş maskarası - Kaşınızdaki boşlukları görmek için önce fırça ile tarayın. Kaşlarınızın sık ve gür görünmediğinden şikayetçiyseniz kaş makyajı ile kaşlarınızı istediğiniz gibi gösterebilirsiniz bayanlar :tik: - Kaş kalemini yatay olarak uygulayarak kaştaki boşuklar üzerine sürün. Kaş renginizin bir ton açığı renk kullanmanız daha doğal olur. Siyah kaşları koyu kahverengi ile boyamakta...
  3. Kaş Makyajı Nasıl Yapılır ?

Kaş Makyajı Nasıl Yapılır ?

kaş makyajı kaş makyajı nasıl yapılır Birinin suratına baktığınızda ilk dikkat çeken yerlerin başında kaşlar gelir melekler :) Yüze ifade vere3n, anlam kazandıran kaşlar konusunda ne yazık ki bazı kadınlar yeterince şanslı değil. :) Özellikle birkaç senedir popüler olan gür kaşlara sahip olanların yanısıra, kaş bakımından fakir olan kadınlar h,iç te az değil. Ancak yapacağınız kaş makyajıyla...
  4. Kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum

Kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum

Merhaba.Kaşlarım gür değil ve olanı da alarak berbat ettim, kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum. Tavsiye ediyor musunuz? Nasıl olur acaba?
  5. Kalıcı Kaş Makyajı Nedir, Nasıl Yaptırılır ?

Kalıcı Kaş Makyajı Nedir, Nasıl Yaptırılır ?

Bu konu; kalıcı kaş makyajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyaj biz kadınlar için vazgeçilmez bir unsur. Genel olarak makyaj yapmaktan ve bakımlı görünmekten hoşlanan kadınlar kendilerini daha güzel görmek ve göstermek için bu uğurda hemen her türlü işlemi yaptırabiliyor. Mesela kaş almak bunlardan biri. El ayarlarını kaçırıp kaşlarını mahveden ve kaş küsmesi sebebiyle...

Sayfayı Paylaş