gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kalici olsun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

kalici olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olta

Olta

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina...
  2. SmiLiler Gerçek olmuş olSa (:

SmiLiler Gerçek olmuş olSa (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. düz olsun babet olsun ..

düz olsun babet olsun ..

şahsen ben yüksek topuklu giyemem yüksegini geçtim topuklu giyemem o yüzden babet bana günlük yada davetlerde gayet rahat geliyor.. herseye kolayca uyum saglaması da işime giliyor ya sizin????
  4. test - kalici makyaj

test - kalici makyaj

Son zamanda hizla yayilan kalici makyaj zamani olmayan bayanlar icin cok pratik birsey....zamanla o boyanin renginin solmasi, iki üc yil sorna tekrar o aciya dayanip tekrar tekrar güzel görünmek icin aci cekmek ve en önemlisi´de kanser riskini arttirdigi icin bence gereksiz ve sadece cüzdanlarimizi incelten bir lüks. Son yıllarda özellikle çalışan bayanlar güzelliğe vakit...
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş