gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Kalıcı saç düzleştirme

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

evde kalıcı saç düzleştirme saç düzleştirmenin püf noktaları brezilya fönü nasıl bozulur brezilya fönü denizde bozulurmu deniz Saçlarınız dümdüz olmasınımı istiyorsun meleklerim her gün fön düzleştirici derdinden kurtulun ve uzun süreli düz saçlara sahip olun

Kıvırcık saçlı kadınların en büyük derdi sürekli saçlarınıza fön çektirerek düz saçlara sahip olmak adına hem meşakkatli hamda saçları yıpratıcı uygulamalara maruz kalmaktır. Özelikle çalışan kadınların, kıvırcık saçları her gün işe giderken fön çekerek düzleştirme çabaları tam bir eziyete dönüşür. Bunun yanında yaz mevsiminde düz fön çektirdiğiniz kıvırcık saçlarınızla, denize veya havuza girip çıktığınızda bütün fönünüz bozulup saçlarınızın tekrar kıvırcık model alması kaçınılmaz. Bütün bu işkencelerden kurtulmak ve kalıcı saç düzleştirme uygulamasını yaptırmak isterseniz
    Kalıcı saç düzleştirme yaptırdığınız zaman ortalama 8 ay boyunca dümdüz fönlü saçlarınız oluyor. Üstelik kalıcı saç düzleştirmenin salarınızı 8 ay boyunca daha parlak, daha canlı gösterebilme gibi bir avantajı da var.

Kalıcı saç düzleştirme nasıl yapılır?

Kalıcı saç düzleştirme uygulaması ilk önce saçlarınıza saç analizi yapılarak, saçınızın son durumunun tespit edilmesiyle başlanıyor.
    Ardından saçlarınıza saç koruyucu sprey sıkılıyor ve saçlarınız taranmaya başlanıyor.
    Saçlarınızın yıpranmış kısımları tespit edilerek buralara saç bakımı uygulanıyor
    Saçlarınızın pul tabakasını açan saç bakım ürünü saçınıza sürülüyor ve bir süre bekletiliyor
    Ardından saçlarınız yıkanıyor ve ısıdan korumak amacıyla başka bir saç spreyi sıkılıyor
    Saçınız kâğıt kadar incelikte bölümlere ayrılıyor ve düzleştirici saç maşası ile düzleştirilmeye başlanıyor. Saçınızın uzunluğuna, çokluğuna bağlı olarak bu saç düzleştirme işlemi 1-2 saat arası sürebiliyor.
    Saçlarınızın tamamı düzleştirildikten sonra, düz saçınızı sabitleyecek bir sabitleyici süt sürülüyor ve bekletiliyor
    Ardından saçlarınız durulanıyor ve tekrar saç bakım ürünü sürülüyor
    Ardından hemen hiçbir saç fırçası kullanmada, saçınıza fön tutuluyor ve kuaförden çıkıyorsunuz.
    Kalıcı saç düzleştirme uygulamasını yaptırdıktan sonra 3 gün boyunca asla saçınızı yıkamıyorsunuz, asla toka takmıyorsunuz, toplamıyorsunuz. Kalıcı saç düzleştirmenin başarılı sonuç vermesi için ilk 3 gün bu kurallara uymanız çok önemli. 3 gün sonra ortalama 8 ay sürecek bir düz saç sefanız sizi bekliyor.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    benim saçlarım zaten pırasa gibi:D:Dben almiyim alanada mani olmayim...

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşım için teşekkürler

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Brezilya fönü.. konustum ben saclarım uzun diye 450 tl dedi oda ındırımlı halıymıs . pehh.. ama yazın herhalde yaptıracagım gıbı görünüyor.. deniz havuz derken saclarım berbat hale gelıyor belkı etkı eder.

6. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

bende istiyorum ama 450 fazlaymış yahu..

benim saçlarım dalgalı he düz olsun istemişimdir.

7. tülina

tülina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    brezilya fönü 8 ay değil 3-4 ay kalıcı oluyor, ama saçlara bakım yaptığı doğru. saçtaki deformasyonu kapatıyor ve yumusak ve parlak yapıyor.
    450 lira da çok yüksek fiyat söylemişler, ben 250 ye yaptırdım...

Kalıcı saç düzleştirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalıcı makyaj

kalıcı makyaj

Bakışlardaki çarpıcılığı yakalamak için genellikle göz çevresinde çok çaba sarfetmek ve gün içerisinde sık sık rötuş yapmak gerekir. Ancak gözkapağı makyajının kalıcı olması için büyük kozmetik firmaları bazı kremler geliştirdiler. Makyaj yapmadan önce gözkapaklarına sürülen ve 30 saniye kurumaya bırakılan bu kremler makyajın daha kolay yapılmasını ve kalıcı olmasını sağlıyor. Ok gibi...
  2. Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?

Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?

saç düzleştirme yöntemleri erkek erkeklerde saç düzleştirme yöntemleri erkek Sürekli fönlü gibi duran dümdüz saçları kim istemez ki Bunun için kuaförlere gidip saç düzleştirme yöntemine başvuranlar oldukça fazla peki saç düzleştirme işlemi herkese uygulanabilir mi? Saç düzleştirme işlemiyle ilgili merak ettiklerinizin cevabını birazdan veriyorum arkadaşlar:) Saçlarınızı duzleştirmede fön...
  3. Kalıcı Saç Düzleştirme

Kalıcı Saç Düzleştirme

erkeklerde saç düzleştirme yöntemleri erkek saç düzleştirme yöntemleri kıvırcık saçı erkek düzleştirici krem kıvırcık saçları Kıvırcık ve dalgalı saçları olan bayanlar çok ister düz saçları olmasını bende çok istiyorum tabi neyse bunun için bir çok öneri sıralıya biliriz mesela fön,saç düzleşdirme aletleri,jöle,krem ve.s.ama bunların hiç biri uzun süreli değil.Bunun içinse uzun süre...
  4. Saç düzleştirme

Saç düzleştirme

Merhaba melekler.Benim danışacağım birkaç konu var ; Saçlarımızı en az kırıkla nasıl düzleştiririz ? ve düzleştirildiği zaman kabaran saçları önlemek için neler yapmalı?
  5. karın düzleştirme hareketleri

karın düzleştirme hareketleri

Konunun özeti, istikrardır Melekler. Aşağıda belirttiğim karın düzleştirme hareketlerini sadece bir gün yapacaksanız hiç kendinizi yormayın çünkü bu hareketleri düzenli olarak 1 ay boyunca yapmadığınız sürece istediğiniz sonucu alamamış boşuna uğraşmış olursunuz.Bu hareketleri düzenli şekilde uyguladığınız an mükemmel bir karın görüntüsüne ulaşacaksınız. Karın Düzleştirme Hareketleri Yere...

Sayfayı Paylaş