gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Kalın/Uzun kaş modası

Konu, 'Kadınca' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

uzun kaş uzun kaşlar Sevgili Meleklerimiz artik Tv´lerde bir cok ünlü bayani kalin uzun kaslarla görüyoruz, deniliyor ki 1980lerden kalma uzun kas modasi geri dönüyor. Siz bu modayi nasil buluyorsunuz? Bana sorarsaniz bircok ünlüye yakismadigi gibi cokda tuhaf duruyor. Asagida ekledigim resimlere bakip yorumlarinizi bekliyorum...

hahaha tabiki bu degil :D:D saka saka kimse sizin böyle olmanizi beklemiyor :tik:

Sizce bu haller güzel mi ? Sizlerde bu modayi tekip edenlerden olacakmisiniz yoksa, yok anacim ben giderim aldirirm kaslarimi eskisi gibi diyenlerdenmisiniz...

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ben sevmiyorum kalın kaş:)

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa bence herkesde pekde hoş durmuyor valla ben aldırırımm kaşlarımı :D:D sevmem ben öle ama beren saate yakışıyor zati azcık bi kaşı var onunda :D:D

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendi tarzımdan memnunum :D:D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    valla banimkiler bana çok yakışıyor =) böyle iyiyim... zaten kalın kaşlar çogu kişiye yakışmaz... bunun sebebi yüz hatlarıdır.. herkes kuaföründen yardım istemeli ve kafasına göre kaşını almamalı =)

Kalın/Uzun kaş modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kaş Modası

2010 Kaş Modası

kaş nasıl gürleşir kaş modelleri çıkması için ne yapmalı modelleri 2010 2010 şekilleri Her yıl, her şey de olduğu gibi, kaş'larda da moda değişiyor. Sevgili Melek'ler, 2010 yılın da kaş modelleri şimdikinin tam aksi olacak. Yüz'e olduğundan daha çok yumuşaklık ve sevecenlik katacak ve yaşımızdan daha da küçük gösterecek. Nasıl mı? Eee beni takip ederseniz öğrenirsiniz kızlar:):) Kaşınızı kime...
  2. Kalın Kaş Modası

Kalın Kaş Modası

erkekte kalın kaş kalın kaş erkek resimleri erkeklerde erkek Kalın kaş modası podyumlarda eserken birçok ünlü (yerli-yabancı) bu akıma kendini kaptırdığını görüyoruz.Ece Sükan'ın en başta olduğu kalın kaş modasını görebiliriz.Bazı yüzlere çok giden bir bu moda genelde yakışmıyor.
  3. 2012 makyaj modası kalın kaşlar

2012 makyaj modası kalın kaşlar

2012 makyaj modası güzellik sırları kalın kaşlar yeni makyaj modası konumuzda.Makyaj yapmak her bayanın çocuklukdan başlayan vazgeçilmez tutkusudur.Paralarımızın bir kısmı da bu malzemelere gidiyor.Makyaj modasıda her yıl yeni modellerle karşımıza çıkıyor.2012 makyaj modasında doğal görünüm fazla abartılmayan makyaj ön plana çıkıyor, hep ince kaşlar modayken 2012 makyaj modasında kalın kaşlar...
  4. Kalın Kaş Kimlere Yakışır?

Kalın Kaş Kimlere Yakışır?

kalın kaş kime yakışır, kalın kaşlar kimlere yakışır, kalın kaşlar Sevgili melekler, bildiğiniz gibi son dönemlerde ince kaş modası yerini kalın kaşlara bıraktı. Artık ip gibi incecik kaşlar demode! Evet, kalın kaşlar moda dedik ama kalın kaşın da yakıştığı yakışmadığı yüz şekilleri var. Acaba kalın kaşlarınız sizin yüzünüze gidiyor mu? Kalın kaşları daha çok yüzü geniş olan ve yüzü...
  5. Pınar Altuğ'un "Kalın" Kaşları!

Pınar Altuğ'un "Kalın" Kaşları!

pınar altuğ, pınar altuğun kaşları, pınar altuğ haberleri Sevgili melekler, ünlü olmak gerçekten çok zor. Çünkü her haliniz, tavrınız, konuşmanız hatta bakışınızla bile irdelenebilir, yerin dibine sokulabilirsiniz :D:D İşte oyuncu Pınar Altuğ da kaşlarının kurbanı oldu. Instagramdan paylaştığı fotosundaki kaşlarıyla alay konusu olan Altuğ için bakın halk neler neler söylemiş... İşte...

Sayfayı Paylaş