gebe
  1. NMCİK

NMCİK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kaliteli zaman ne demek ?

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında NMCİK tarafından paylaşıldı.

Son zamanlarda bir " Kaliteli Zaman " diye bir kavramı hepiniz duymuşsunuzdur.bu söylemi duyduğum ilk anden beri aklıma hep şu sorular geliyor " Kime göre kaliteli zaman ? veya benim kalite anlayışımı nerden biliyorusunuz ya da kalite size göre nedir? ya da cinlerim abartıp belki ben kaliteli yaşamak istemiyorum kardeeeeeşiiiimmm dedirtiyor :) Bir nevi yeni jenerasyon hayat tarzı mesajı vermeye çalışan beyinlere burdan sesleniyorum her yerimiz kalite olsa kaç yazar be birader :) Ülke parçalanmanın eşiğinde, Vanda hayat durmuş, her gün yalın ayak sokakta elinde mızıka çalan çocukları görüyorum yaşıtları gibi sıcacık evlerinde oturmaya ve yaşıtları gibi zaman geçirmeye ( KALİTELİ ZAMAN ! ) hakkı olan çocukları ve işim olmasına rağmen bir türlü istediğim gibi gerçekten klavuzluk isteyen bir insan bulamadığım işim gereği karşılaştığım abuk sabuk insanları " ayyyy ben hayata farklı bakıyorum hocammmmm insanlar beni anlamıyorrrrr" diyerek ağzını yaza yaza kışın ortasında bilmem bitarafını göstermek için hiç çorap giymeden 1 karış eteğiyle karşıma bana yaşam koçluğu yapın diye gelen çooookkkkk saygı değer hastaları görüyorum yahuuuuuuuuu KALİTELİ ZAMANNNNN GEÇİRMİŞİMMMMM NEEEEE GEÇİRMEMİŞİMMMMM NE abi kalitenin kendisi bi beni yaşasın yaaaa ya da kardişşş bana hiç bulaşmasın !

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    vallah bende bilmiyom kaliteli zaman nedirr zaman bana yetmiyoki kaliteli geçireyim hahaha hep bi koşturma içindeyim ev çocuklarr evin dışındaki yaşamm aileler sorunlarr:S

zaman yetse bana kaliteli etcemde yetmiyorr :D:D

çok güzel bir paylaşım olmuş canım siper devam ett :A

3. ebrar1988

ebrar1988 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Kaliteli zaman ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarla kaliteli zaman geçirmek

çocuklarla kaliteli zaman geçirmek

kaliteli zaman geçirmek çocukla kaliteli zaman geçirme cocukla çocukla geçirmek zamanı iyi kullanmak ile ilgili hadisler Çocuklarıyla kaliteli bir zaman geçirmek için çırpınan anne-babalar, farkına varmadan çocukları sıkar, her anı çocuğu konuşmaya zorlayarak geçirirler. Oysa iletişim için uygun ortam yaratmak ve dinlemeye hazır bir biçimde ortalarda bulunmak, yetecektir. Insanlarla iliskimiz...
  2. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  3. Araf Zamanı Ne Demektir?

Araf Zamanı Ne Demektir?

araf zamanı ne demek araf zamanı ne demektir araf zamanı ne zaman Fox tv kanalının yeni başlayan dizisi Araf Zamanı, 3. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek melekler :) Buradan yola çıkarak bilmeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için araf zamanı ne demek açıklamaya çalışacağız..:) Araf, arfın çoğulu ve yüksek bir yer demektir. A'raf, tefsirlerde Cennet ile Cehennem arasında kurulu...
  4. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş