gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kalktım sana hack yaptım

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Hack yaptım
    sana hack yaptım
    3 programı crack ettim önce
    network sniff ettim ince ince
    göz kararı da biraz dos attack yaptım
    kalktım sana hack yaptım

insan neler yapar isteyince
    bu bi şey degil dusununce
    ben de IP ni ögrenince
    kalktım sana hack yaptım

gozlerin donmus bos portu gorunce
    yerli yersiz paylasımlar werildikce
    sen de tesaduf o gece firewallı kapattın
    sana hack yaptım

caldım cırptım karıstırdım
    kendimi rootla yarıstırdım
    kimse kimseye benzemez
    kendimi hackle yatıstırdım
    oturdum ellerimle sana hack yaptım

uzuldun belli cok logları gorunce
    elimde passwdyle sana gelince
    bir de aglayıp itiraf edince
    abarttın beni mitnick yaptın!!

kalktım sana hack yaptım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Solundan Mı Kalktın

Demet Akalın - Solundan Mı Kalktın

Solundan Mi Kalktin Ne ÖnÜmÜ Kapatiyorsun Çekİlsene GÖremedİm ÖnÜmÜ Korktum Mu Ne Çekemem Senİ AkŞama Bekleme Ne GÜzel EĞlenİyorduk Ne Oldu Yİne Havan KaÇti Kopuyorsun Mevzulardan RÜyandan RÜyandan Takma Kafani GeÇer Bu Da Olmadi Mi DeĞİŞtİr Ortami Sana EĞlenecek Adam Mi Yok Yalandan Yalandan Olmadi Canim Kandiramadim Uykudan Senİ Kaldiramadim
  2. sana kek yaptım son versiyonu sana hack yaptım

sana kek yaptım son versiyonu sana hack yaptım

Sana Hack Yaptım 3 programı kırak ettim önce network sniff ettim ince ince göz kararı da biraz dos attack yaptım kalktım sana hack yaptım insan neler yapar isteyince bu bir şey değil düşününce ben de ip'ni öğrenince kalktım sana hack yaptım gözlerim dönmüş boş port'u görünce yerli yersiz paylaşımlar verildikçe sen de tesadüf o gece firewall'ı kapattın sana hack yaptım...
  3. baba sana yemek yaptım(=

baba sana yemek yaptım(=

Bundan yıllaaarr yıllaar önce... Henüz 13 yaşındaydım.Babama yemek yapmak istiyordum.Babam akşam işten gelecek ve kızının kendi elleriyle yaptığı yemekten yiyecekti.:deli:Annemi bunun için ikna etmiştim. Akşamki menüde de imam bayıldı vardı.Annem bana gerekli olan malzemeleri hazırlamış nasıl yapacağımı anlatıp mutfaktan cıkmıştı.Annemin bana ayak bağı olmaması için onu komşuya yollamıştım,...
  4. ''Badboy Speed Hack'' Kullanımı

''Badboy Speed Hack'' Kullanımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş