gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Kalorifer peteği kaplama modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Kaloriferlerin dış görünümleri zaman zaman canımızı sıkar. Oda dekorasyonumuz klasik ya da modern görünümlüdür. Bir köşede kalorifer peteğimiz odada adeta sırıtır. Ben burdayımlığını ilan eder. Oysa şöyle şık görünümlü bir kaplama ile kamufle edilerek farklı kullanım amaçları ile karşımıza çıksa ne kadar güzel olurdu öyle değil mi? Kalorifer petekleri üzerinde yapılan çalışmalar son senelerde bu ihtiyacımızı giderme amaçlı karşımıza çıkmaktadır. Aşağıdaki resim görselimdeki modelleri inceleyince de anlayacaksınız ki kalorifer peteğinizi odanıza uygun hale getirebilirsiniz. Bu değişim sadece biraz maddiyata bakar. Modern görünümlü bir odanız varsa odada kullandığınız renk, desen ya da model bütünlüğüne hitap eden bir kalorifer peteği kaplaması seçmeniz odanızdaki görüntü kirliliğini yok edecektir. Kimi zaman petek kaplama haricinde farklı kullanımalra da hitap eden kalorifer petek uygulama modelleri ile karşılaşabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak kalorifer petek kaplaması seçmeden önce galerimi gezip fikir edinebilirsiniz. 2_8_1024k.JPG Ev-Kalorifer-Petek-Kaplama-Ahşap.jpg harika-kalorifer-petegi-kaplama-cesitleri.jpg kalorifer-petegi-kaplamalari-1.jpg kalorifer-petegi-kaplamalari-2.jpg kalorifer-petegi-kaplamalari-6.jpg kalorifer-petekleri-şık.jpg Klasik-Dekoratif-Kalorifer-Peteği-Kaplamaları.jpg radyator_061-610x255.jpg Şık-Dekoratif-Kalorifer-Peteği-Kaplamaları.jpg

Kalorifer peteği kaplama modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taş Kaplama Ev Modelleri

Taş Kaplama Ev Modelleri

taş kaplama evler ev modelleri taş kaplama cephe taş kaplama duvar ile ilgili bilgiler burada melekler. Taş kaplama deyince benim aklıma direkt olarak şatolar geliyor melekler :) Hani şu kulesine prensesin hapsedildiği, etrafı hendeklerle çevrili muazzam şatolar. Taş kaplama günümüz mimarisinde genelde dış cephede, son dönemde de iç mekanlarda kullanılan bir dekorasyon tarzı. Meraklıları da...
  2. Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Ben bu yıl altın kaplama takılara bir merak sardım almayı düşünüyorum bazıları çok pahalı acaba diyorum renk atıyorlar mı sonradan ve ayrıca sizlerden Altın Kaplama Takı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bu konu altın kaplama bileklik modelleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, takılar kadınların eski zamanlardan beri vazgeçemediği materyallerden birisi. Zevkler ise çeşit çeşit. Kimisi altın hayranıdır, bilezikler, kolyeler, küpeler. Kimisi altın sevmez kafayı gümüşle bozmuştur. Kimisi de doğal taşlardan hoşlanır ve bu taşların verdiği şifalara inanır. İmitasyon genelde...
  4. 2014 Ahşap Yer Kaplama Modelleri

2014 Ahşap Yer Kaplama Modelleri

Yeni Sezon Ahşap Yer Kaplama Modelleri 2014 Ahşap Yer Kaplama Modelleri En Yeni Ahşap Yer Kaplama Modelleri Ayağınızın doğal bir zemine basmasını ve temizliği kolay alanlar yaratmak istiyorsanız mutlaka ahşap yer kaplama modellerini incelemeniz gerekmektedir. Odalarınızda yer döşeme konusunda bir yenilik yaratmak istiyorsanız tercihinizi bu sene 2014 ahşap yer kaplama modellerinden yana...
  5. Kalorifer Peteği Nasıl Temizlenir?

Kalorifer Peteği Nasıl Temizlenir?

kalorifer peteği nasıl temizlenmeli, kalorifer peteği ne ile temizlenir Kış aylarının gelmesi ile birlikte birçok ev ısınmak için kalorifer kullanıyorlar. Zamanla kirlenen kalorifer peteğini nasıl temizlemeniz konusun da bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için pratik bir şekil de kalorifer peteğini temizlemenin yolları ile ilgili bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz. Kalorifer...

Sayfayı Paylaş