gebe
  1. stoc

stoc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kalorimetrem ile kilomu kontrol ediyorum :)

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında stoc tarafından paylaşıldı.

kilo vermek kadar kilomu korumak da benim için başlı başına bir sorundu. kilo korumaya yardımcı bir program ararken Facebook´ta Light Yaşamın Sırlarısayfasında Kalorimetrem uygulamasıyla karşılaştım. Uygulamayı çok sevdim ve kullanmak da son derece basit. Önünüze çıkan listeden o gün yediğiniz ya da yemeyi planladığınız yiyecekleri seçiyorsunuz. Böylece yemeklerin kalorilerini hesaplıyor, almanız gerekenden fazlasını almıyorsunuz. Ayrıca günlük aktivitelerinizi girerek bu hesaplamaya yardımcı oluyorsunuz. Tabii sonuçların doğru çıkması için boy ve kilo bilgilerinizi düzenli olarak güncellemeyi unutmamanız gerekiyor.

Burada yemeklerle ilgili verilen kalori ve besin değerlerine ait bilgiler, tariflerdeki genel ve ortalama miktarlar dikkate alınarak, diyetisyen Aysen Arıcan tarafından hazırlanan formülle oluşturulmuş. Uygulamayı kullanarak günlük kalori ihtiyacınızı hesaplayıp, Kalori Günlüğünüzü oluşturuyorsunuz. Düzenli beslenme ve kilo kontrollerini pratik bir şekilde yapabileceğiniz gibi, gün içerisinde yediğiniz tüm yemeklerin kalorisini hesaplayıp, yaptığınız egzersizlerle kaç kalori yaktığınızı takip ediyorsunuz. Kayıtların grafik üzerinden görüp, diyetisyen Aysen Arıcan’ın o güne özel beslenme tüyosunu da öğrenerek, dilerseniz facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Ben severek kullanmaya başladım. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/LightYasaminSirlari/app_339802459411637

Kalorimetrem ile kilomu kontrol ediyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum kontrol hapı kilo yapar mı

Doğum kontrol hapı kilo yapar mı

kısaca doğum Bu yazı: Doğum kontrol hapı kilo yapar mı içerik kısaca.. Doğum kontrol hapları kilo yapar mı Kimler doğum kontrol hapı kullanabilir Doğum kontrol hapı kullanırken nelere dikkat edilmeli gibi merak edilen tüm doğum kontrol hap bilgilerini içermektedir. Doğum kontrol yöntemleri arasında ve hormonal tedavi uygulamasında tercih edilen doğum kontrol hapları hakkında merak edilen ilk...
  2. Doğum Kontrol Hapı - Kilo İlişkisi

Doğum Kontrol Hapı - Kilo İlişkisi

doğum kontrol hapı kilo yapar mı doğum kontrol hapı kilo aldırır mı Sevgili melekler, bu konu ile ilgili olarak doğum kontrol hapları kilo aldırır diye haberler duyuyorsunuzdur. Peki acaba bu katıksız bir gerçek mi, yoksa bir kısım insanda mı görülüyor ? Araştırmacılar, doğum kontrol hapının kilo aldırdığına dair inanışların yanlış olduğunu vurguluyor. Bilim adamları üreme sistemleri...
  3. Kilo Kontrolünü Elinizde Tutmak sizin elinizde....

Kilo Kontrolünü Elinizde Tutmak sizin elinizde....

kilo kontrolü nasıl yapılır, kilo kontrolü nasıl, Aslinda zaten biliyoruz bunlari, ama nedendir bilmem uygulamiyoruz... Dile kolay uygulamaya zor geliyor... Nedendir aceba? Kilo Kontrolünü Elinizde TutunAkşam yemeklerinizde doğanın bütün renklerine yer verin. Yani akşam yemekleriniz, sebze ve meyve ağırlıklı olsun. Çantanızda kuru veya taze meyve bulundurun. İki ara öğünde tüketin....
  4. Doğum kontrol hapı kilo aldırırmı?

Doğum kontrol hapı kilo aldırırmı?

doğum kontrol hapları şişmanlatırmı,doğum kontrol hapları kilo yaparmı,doğum kontrol hapları zayıflatırmı,doğum kontrol hapları hakkında bilgiler Doğum kontrol hapı (OKS) kullanmayı planlayan bayanların en çok sordukları sorulardan birisi de acaba kullanırsam kilo alır mıyım? kilo yapar mı? şeklinde sorulardır. Doğum kontrol haplarının bariz şekilde kilo aldırdığını, şişmalığa, obeziteye...
  5. Doğum kontrol hapı kilo yaparmı?

Doğum kontrol hapı kilo yaparmı?

doğum kontrol hapı şişmanlatırmı,doğum kontrol hapı kullanıp kilo alanlar,doğum kontrol hapı zayıflatırmı,doğum kontrol hapı kullanımı ve kilo sorunları hakkında bilgiler Doğum kontrol haplarının bariz şekilde kilo aldırdığını, şişmalığa, obeziteye neden olduğunu gösteren araştırmalar yoktur. Hatta çoğu araştırmada hiç kilo aldırmadığı gösterilmiştir. Ancak doğum kontrol hapları içerdiği...

Sayfayı Paylaş