gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Kalp Ağrımsın Artık...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sevmek ölümüne, delice... Bendim uğrunda herşeyimi feda edebilicek olan... Gözlerimi kör etmişti bu aşk, senin kalbimi ne kadar hor kullandığını göz göre göre farkedememişim ne yazık ki...!
    Belkide aptallıktı benim ki... Birine kısa sürede bu derece güvenip sırtını dayayabilmek ve ondan hiç şüphe etmemek...!!! Hep benimsin sanmıştım, hep o pamuk eller benim, bu hayat sadece ikimizin...!!!

O kadar uzun sürmedi yanılmışlığımı anlamam... Yalanlarına ibadet etmeye devam ettim ta ki seni ellerle görene kadar... herşeyimdin benim, hatırlar mısın sana 'KALP ATIŞIM' derdim...

Acının hasını yaşattın sen bana... belki bi bakımada ii oldu biliyor musun?

Büyüttü senin aşkının acısı beni... bu kadar güveniyorken sana sırtımdan vurman bidaha kimseye güvenemememe neden oldu! Şimdi daha bi dirençliyim acıya... Gamsız diyorlar artık bana, ağlamıyorum gözlerinin önünde gözyaşı akıtmıyorum diye... bilmiyorlar, anlamıyorlar... anlamıyacaklarda... ben yoruldum, utandım artık senin iki kuruşluk aşkın için milletin bana acımasından... benim ağrımda, acımda İÇİMDE bundan böle...

Hani derdim ya sana 'KALP ATIŞIM' diye... İşte bir zamanlar kalp atışımdın ama artık 'KALP AĞRIMDAN' başka hiçbirşeyim değilsin...!!!

bunları yaşadım sende lanet okumak yerine canın sağolsun diyorum ama her dogan güneşle yeniden ölüyorum sensizlikte...

2. karasewda

karasewda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel tatlım eline yüreğine sağlık

Kalp Ağrımsın Artık... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbime söylede artık ağlamasın sevgili

Kalbime söylede artık ağlamasın sevgili

Ardında bıraktığın, tozlu raflardaki gülüşlerini sildim günLerce… Yıkıp döktüğün umutları bıraktım birer birer sokak kenarlarına… Her gece "sen" diye uyandığım paramparça olmuş düşlerimle avuttum kendimi… Ve sen yine "yoksun" sevgiLi… Soğuk uçurumlar gibiydi yatağım… KaLkmak için haykırsada, duymuyor sesimi hücrelerim…. Ve liğme liğme yüreğimden ayrıldı...
  2. Artık Kalbim Yok

Artık Kalbim Yok

Kalbim yok
  3. Kalbim de suskunsa artık

Kalbim de suskunsa artık

Duydugum en güzel söz duymadığım sözdür belkide asla duyamayacağım benim sağır dünyamda.. Görmeyenlerin gözleri duymayanların kulagı hayatım. Yaşlı birinin gençliğinde gizli hayallerim, genç birinin umutlarında yada bir çoçugun elma şekerinde... Nerdesin diye sorma bana kayıp bir şehrin ortasında hayallerinde kaybolan insanlardanım ben sonu olmayan yollarda kendini rüzgara bırakmış...
  4. Atma Artık Kalbim Ben Ölümü Özledim...

Atma Artık Kalbim Ben Ölümü Özledim...

Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın...Yetinmesini bildim hep olduğu kadarıyla..Ne elimi tuttun ne sevdiğini duydum bir kez..Ben hayatta iki kez yakaladım aşkı iki kez kaybettim . Eskisini senle unuttum.Y a şimdi seni kimle unutacağım..Pes ediyorum sevmelere,yenilmelere...Oysa mutlusun sanmıştım azda olsa sevdiğine inanmıştım ben hep sana ait kalmıştım sen sevmeyi başaramadın......
  5. aglama kalbim büyüdün artık

aglama kalbim büyüdün artık

ağlama kalbim büyüdün artık Zaman zaman içimde korkular Biri sana dur desin ne olur Kalbim yorgun için suskun gözlerin nemli Gittin uzaklara gittin Beni bu sevdanın ortasında Yağmurların altında terkettin Kalbim yorgun için suskun gözlerin nemli Sevdim seni çok sevdim Unutmaya çalışmak ne kötü bir kader Yalnızlığa alışmak kalbi mühürlemektir Oooofff olmuyor Ağlama...

Sayfayı Paylaş