gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

--Kalp Atış Ritmi Yapımı--

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

kalp atışı nicki kalp atışı nick nickleri atış nickleri atış nicki
    ilk önce istediğimiz boyutta bir sayfa açıyoruz (ben 640-480 kullandım) ve tüm sayfayı siyaha boyuyoruz

ardından line toolu kullanarak aşağıdaki gibi beyaz renkle çiziyoruz

sonra backroundun yanındaki göz işaretini kapatıyorus ve ctrl+shift+E yaparak shape layerlerimizi birleştiriyoruz

birleştirdikten sonra resme sağtıklayıp color range yapıyoruz ve resmimizin küçük bir boyutu karşımızda açılıyor ve burdaki siyah alanı tıklıyoruz bu sayde resmimiz aşağıdaki hali alıyor

paint bucket toolla bütün alanı siyaha buyuyoruz sonra margue toolu seçiyoruz resme sağ tıklıyoruz ve select inverse diyoruz ve ardından
    select>modify>border işlemini uyguluyoruz

borderi 5 pixel olarak ayarlayalım
    sonrada deleteye basıyoruz
    sonra yeni bir layer açıyoruz rectangular marquee tool ile bir kare yapıyoruz ve içini resimdeki gibi gardient tool ile dolduruyoruz

sonra resmi imagereadye aktarıyoruz

resmimizi image readyde duplicate ediyoruz

asıl layerimizdeki yeşil alanı en sola duplicatte ettğimiz layerdekini ise en sağa çekiyoruz

asıl layerimizi tıklıyoruz alttan tweens animation frames e tıklıyoruz

ve açılan menüdeki framesi 30 yapıyoruz ve save optimized as diyor ve resmi kaydediyoruz
    İşte Sonuç

[​IMG] ***alıntı***

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: --Kalp Atış Ritmi Yapımı--

emeğine sağlık canım

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

korkuyorum ölüyorum yok be daha ölmedim

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
--Kalp Atış Ritmi Yapımı-- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havai fişek atışı

havai fişek atışı

Bu resim otomatik ufaltılmıştır. Büyütmek için Tıklayınız. 720x624. Bu resim otomatik ufaltılmıştır. Büyütmek için Tıklayınız. 720x624.
  2. Atış yapmak

Atış yapmak

Ateşli ya da ateşsiz silahlarla yapılan her çeşit atış, kişinin maksat ve gayesidir. Atış yapıp hedefe isabet ettirmek, bir amaca ulaşmak için aracı kullanmaya, eşi hamile ise onun oğul evladı doğurmasına, Kadının erkeğe doğru atış yapıp isabet ettirmesii ona gönül vermesine, erkeğin kadını hedef alarak atış yapması ona aşık olmasına, Birkaç kişinin birden aynı hedefe atış yapması aynı gaye...
  3. atış oyunu

atış oyunu

http://www.oyunkabini.com/veri/droidcrisis.swf
  4. Alem Fm Cananla yaşamın ritmi

Alem Fm Cananla yaşamın ritmi

cananla ilgili güzel sözler cananla ilgili sözler Program Adı : CANAN’LA YAŞAMIN RİTMİ Hayat akıp giderken, bir yerlerde durup soluklanmak lazım. Farkındalık, etkinlik ve özne olmaktır hayatın anlamı. sevdikleriyle koklaşa koklaşa yaşamaktır. Gidenin ardından hoşçakalın yürekten söyleyip geleni güleç bol kahkahalı karşılamaktır. Canan’la Yaşamın Ritmi, hayatın ritmini yakalamak...
  5. Bebeğin uyku ritmi

Bebeğin uyku ritmi

Bebeklerde uyku bebeklerde uyku düzeni Ne kadar da zordur gecenin bir vakti, gözünüzden uyku akarken, cin gibi gözlerle size bakıp oyun oynamak isteyen çocuğunuzu tekrar uyuması için ikna etmeye çalışmak Uyusun da büyüsün lafı boşa söylenmemiştir, bebeklerin uykuya ihtiyacı vardır bebeğinizin iyi uymasını sağlayacak ipuçları burda melekler Bebeğinizin İyi Uyumasını Sağlayacak Yararlı...

Sayfayı Paylaş