gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kalp hastalıklarına parmak ucundan teşhis

Konu, 'Kalp Hastalıkları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

parmak rahatsızlıkları parmak hastalıkları Kalp hastalığı teşhisinde son nokta..
    Artık kalp rahatsızlıkları parmak ucundan tespit edilebiliyor nasıl olduğuna gelince detaylı bilgi geliyor arkadaşlar
    Parmak ucundan alınan kan örneği ile kalp hastalığını erken teşhis etmeyi başaran uzmanlar, bu yöntem ile göğsünde ağrı bulunan insanlarda kalp sorunun erken tanımının yapılabileceğini söylüyor.

Amerikalı uzmanların geliştirdiği yöntem sayesinde, artık kalp hastalıkları erken teşhis edilebiliyor.

Yapılan deneyde hastanın parmak ucundan alınan kan tahlil edilerek kalp damarlarındaki endotel hücrelerinin durumunun saptanıyor.

Deneyde, bütün kan damarlarını etkileyen durumun yanı sıra, kalp bölgesinde ve vücudun diğer bölgelerindeki damarlarda meydana gelen düzensizlik de belirlenebiliyor.

Göğsünde ağrı bulunanlarda 20 dakikada uygulanan testlerde, kalp sorununun erken tanımı yapılabiliyor.

Ayrıca, herhangi bir kalp rahatsızlığı işareti olmayan insanlarda da kalp sorununun olup olmadığı tespit edilebiliyor.

Kalp hastalıklarına parmak ucundan teşhis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak UÇlarindakİ Kİmlİk

Parmak UÇlarindakİ Kİmlİk

3 İnsan, kemiklerini kesin olarak biraraya toplamayacağımızı mı sanıyor? 4 Evet, parmak uçlarını dahi düzenlemeye gücümüz yeter. 75 Kıyamet Suresi 3-4 Peygamberimiz'in yaşadığı dönemin insanları için parmak uçları önemli bir şey ifade etmezdi. 1856 yılında Genn Ginsen adında bir İngiliz, parmak uçlarındaki çizgilerin her insanda farklı olduğunu keşfetti. 1856 yılına kadar insanlar...
  2. Parmak Uçlarımda Yaşadım Hep Aşkı

Parmak Uçlarımda Yaşadım Hep Aşkı

Parmak uclarinda yasadim hep aski Hic yükselemedim gökyüzüne Ha uctu ha ucacak Ha oldu ha olacak Oysa dilerdim kaybolabilmek Bulutlarin üstünde, engin maviliklerde Hep ucabilmek istedim özgürce Cebimdeki soru isaretleri Agirdi; ucamadim..... Namlu ucunda yasadim hep ask Hic sevemedim delicesine Ha bitti ha bitecek Ha gitti ha gidecek Oysa dilerdim...
  3. Parmak ucu çorapları

Parmak ucu çorapları

erkek parmak çorap parmak çorap erkek parmaklı corap Parmak ucu çorapları Kadınlar sayesinde ekonomi ayakta durur. Hatta onların alışveriş ve tüketim isteği sayesinde birbirinden çeşitli ürünler piyasaya çıkar moda denen şey oluşur. Her şey kadınlar için bu minicik parmak ucu çoraplar da öyle.Açık burunlu ayakkabılar çorapla giyilmez hoş giyen yok değil ama ben giymem. E...
  4. pARMAK uCUNDA yAŞADIM aŞKI..

pARMAK uCUNDA yAŞADIM aŞKI..

Parmak uclarinda yasadim hep aski Hic yükselemedim gökyüzüne Ha uctu ha ucacak Ha oldu ha olacak Oysa dilerdim kaybolabilmek Bulutlarin üstünde, engin maviliklerde Hep ucabilmek istedim özgürce Cebimdeki soru isaretleri Agirdi; ucamadim..... Namlu ucunda yasadim hep aski Hic sevemedim delicesine Ha bitti ha bitecek Ha gitti ha gidecek Oysa dilerdim hissedebilmek Bakislariyla yok...

Sayfayı Paylaş