gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kalp hastası olabilirmiyim :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 23 yaşındayım ama şu sıralar kendimde bazı şeyler fark ettim. özellikle sol göğsümde batmalar ve ağrılar hissettim acaba kistmi var diye kendimi kontrol ettim ama bişey yoktu yokuş çıkarken yada merdiven çıkarken çok fena nefesim kesiliyor direk kalbim ağrıyo sanki birde geceleri çok fazla terliyorum evin sıcak olmasında falan değil hatta kışın bile üzerim açık yatıyorum kalp hastası olabilirmiyim lütfen yardım:S

kalp hastası olabilirmiyim :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için 1- Diyet - sağlıklı beslenmeye çocuk yaşlarda başlanacağını unutmayın. 2- Boy – kilo oranına çok di Kalp hastası olmamak için 1- Diyet - sağlıklı beslenmeye çocuk yaşlarda başlanacağını unutmayın. 2- Boy – kilo oranına çok dikkat edin . 3- Kadınlar, menopozunuzu mutlaka geciktirin. 4- Fizik aktivitenizi artırın, tembellik ve aşırı stresten uzak durun. 5-...
  2. kötü yönetici kalp hastası ediyor

kötü yönetici kalp hastası ediyor

Kötü yönetici çalışanı kalp hastası yapıyor Kötü ve beceriksiz yöneticinin sebep olduğu sorunlar... Kötü yöneticiler çalışanların kalp sağlığını etkiliyor.Karolinska Üniversitesi Stres Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan araştırmada, kötü niyetli ve beceriksiz bir yöneticinin, erkeklerde kalp krizi riskini yüzde 60 oranında arttırdığı görülürken, kadınlarda bu oranın daha düşük olduğu...
  3. öss kalp hastası yapıyor!!!

öss kalp hastası yapıyor!!!

Hayatlarını sınava bağlayan 15-20 yaşındaki gençler 50’li yaşlarda kalp hastası olma riski ile karşı karşıya. Günümüzde çocuklar 3 yaşından itibaren ana okulunda sınavla tanışıyor ve hayatları boyunca pek çok sınava tabi tutuluyorlar. Bu sınavların yarattığı stres giderek kronik hal alıyor. Özellikle çocuğun hayatında bir dönüm noktası olarak görülen ve sanki geleceğinin bağlı olduğu bir...
  4. Kalp Hastası Oruç Tutabilir mi?

Kalp Hastası Oruç Tutabilir mi?

kalp hastası oruç tutabilir mi kalp hastaları oruç tutabilir mi Sevgili melekler, Ramazan ayına günler kala, akla pek çok soru takılabiliyor. Bu sorulardan biri de kalp hastalarının oruç tutup tutamayacağıdır. İşte bu önemli sorunun cevabı... Kalp hastalarının Ramazan ayında yapması gerekenlerle ilgili açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Türkay Özcan, kalp hastalarının 'oruç tutabilirim'...
  5. Kalp hastası gebelerin dikkat etmesi gerekenler

Kalp hastası gebelerin dikkat etmesi gerekenler

Gebelik sürecinde anne adayının vücudunda birçok değişiklik meydana gelir. Hormon değişiklikleri çeşitli sistemlerde farklılıklara neden olurken, etkilenen sistemlerden biri de kardiyak sistem. Hamileliği bağlı olarak anne adayının kan hacminde değişiklik olabilir, kalp yükü değişebilir ve kalp hızında artış gözlemlenir. Kalp hastalığı olan kadınların birçoğu gebelik süresi boyunca hastalık...

Sayfayı Paylaş