gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kalp Hırsızı 1. bölüm'de Neler Oldu ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kalp hırsızı,kalp hırsızı 1. bölüm,kalp hırsızı 1. bölüm özeti,kalp hırsızı 1. bölüm de neler oldu,kapl hırsızı'nda defneyi neler bekliyor, kalp-hirsizi-1-bolum-tek-part-izle-4731550.Jpeg
    Kenan Ece ve Mine Tugay'ın başrolünde olduğu dizide neler oldu?
    Defne, âşık olduğu adam tarafından doğmamış çocuğu ile birlikte terk edilmiştir. Oğlu Bora'ya babasının kendisini terk ettiğini söyleyemez ve ona babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar.

Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. Hırsızlık yapmak için Defne'nin evine girdiğinde, Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur.

Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora'nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir.

Kalp Hırsızı 1. bölüm'de Neler Oldu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nusaybin'de 1 asker şehit oldu..

Nusaybin'de 1 asker şehit oldu..

Nusaybin'de mayına basan asker şehit oldu. Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında mayın patlaması sonucu yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Yücel Koç, şehit oldu. Uzman Çavuş Koç, 7 Mayısta Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında yapılan operasyonda mayın patlaması sonucu ağır yaralanmıştı. Tedavi için GATA'ya gönderilen Koç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 3 çocuk...
  2. Sihirli değneğiniz olsa 1 üyeyi neye çevirirdiniz?

Sihirli değneğiniz olsa 1 üyeyi neye çevirirdiniz?

Sihirli değneğiniz olsa 1 üyeyi neye çevirirdiniz ablalarım
  3. merhaba 1 aşılamamı oldum

merhaba 1 aşılamamı oldum

merhaba 1 aşılamamı oldum dr aşılamadan 6 gün sonra tekrar çatlama iğnesi verdi ve 1 hafta sonra test istedi neden merak ediyorum cvp sevinirim
  4. Fatmagül'ün Suçu Ne 47.Bölüm'den Tüyolar

Fatmagül'ün Suçu Ne 47.Bölüm'den Tüyolar

Fatmagül'ün suçu ne konusu fatmagülün suçu ne tüyoları fatmagülün suçu ne yeni bölüm tüyoları burada! Evet Meleklerr aranızda Beren Saat'in başrolde olduğu, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi sevenler var,diziyi takip edenler çoğunlukta, fatmagülün suçu ne yeni sezon izleyenlerini her bölümde mutlu ediyor.Geçen sezona nazaran daha mutlu ve güzel sahneler yer alıyor.Hatta Türk dizilerinde şuana kadar...
  5. Kalp Hırsızı Dizisi Resimleri

Kalp Hırsızı Dizisi Resimleri

kalp hırsızı dizisi resimleri,kalp hırsızı dizisi görselleri,kalp hırsızı dizisi oyuncu resimleri,kalp hırsızı dizisi resimleri hakkında bilgiler, Başrollerinde Mine Tugay ve Kenan Ece'nin olduğu dizinin yapımcılığını Birol Güven ve MİNT yapıyor. Evine giren hırsıza aşık olan güzel bir kadının hikayesini anlatan Kalp Hırsızı atv'de YAYINLANIYOR. Başrollerinde Mine Tugay ve Kenan Ece'nin...

Sayfayı Paylaş