gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kalp Kalbe Karşı Derler.

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kalp Kalbe Karşı Derler.

cok güzeldi tşkrler

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kalp Kalbe Karşı Derler.

Paylasim icin tesekür ederim canim....

Kalp Kalbe Karşı Derler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Güngör / Ferhat Göçer - Kalp Kalbe Karşıdır

Aslı Güngör / Ferhat Göçer - Kalp Kalbe Karşıdır

Uyandım birden seninle Gece üçü bulmamış Bir bulut durdu gözümde Hasret bize uymamış Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Geceyi düşündün mü? Yanlızlık bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir fotoğraf O şimdi burda olmalı Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Beni hiç düşündün mü? Sensizlik bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir...
  2. Kalp Kalbe Karsi Derler....

Kalp Kalbe Karsi Derler....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kalp Kalbe

Kalp Kalbe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Coşkun Sabah - Kalp Kalbe

Coşkun Sabah - Kalp Kalbe

Kalp kalbe karşı derler Onun için sormadım O dalgın bakışların Ben mi yanlış anladım Söyle nedir nasıldır Gönlümü çalışları Bir sır gibi içimde Simsiyah bakışları Neler geçti gönlümden Anlat azıcık bana En içten duygularımla Bağlıyım şimdi sana Dalıp gitti gözlerim Gözünde uzaklara Fırsat bildin gönlümü Düşürdün tuzaklara
  5. kalp kalbe karşı

kalp kalbe karşı

Em Am Uyandım birden seninle F Em Gece üçü bulmamış Em Am Bir bulut durdu gözümde F Em Hasret bize uymamış Em Am Kalp kalbe karşı derler Em Am Sende üzüldünmü Em Ay bile çeker gider F Em Geceyi(beni) düşündünmü Em Am Yalnızlık(sensizlik)bende saklı Em Am Çıkmaz bir an dışarı Em Elimde bir fotoğraf F...

Sayfayı Paylaş