gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kalp Yaşı Testi

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kalp yaşı testi becel kalp yaşı testi kap yaşı testi, becel, nasıl yapılır, nasıl öğrenirim, kal yaşım kaç, ile ilgili bilgiler burada melekler

Kalp sağlığımızı korumak için türlü yollar var melekler :)

Yediklerimize dikkat etmek,spor yapmak ve stresten uzak bir yaşam sürmek :)

Tabi bunlara tam anlamıyla riayet etmek pek mümkün olmuyor ne yazık ki,işte elimizden geldiği kadar :)

Peki kalbimizi şimdiye kadar ne derece koruyabilmişiz biliyor musunuz?

TIKLAYIN ve Becel'in sitesinde ki testi uygulayın,bakın bakalım kalbiniz kaç yaşında? :tik:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

becel kalp yaşını öğren

3. boceq

boceq Forum Okuru

böfkfkvmkdöf

bu testi ilk defa yapıyorum

Kalp Yaşı Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalbin ilk göz yaşları hay.....

kalbin ilk göz yaşları hay.....

ağlayan kalp resimleri aglayan kalp resimleri ağlayan resmi göz ve kalb resmi Kalbinin ışığı yüzüne vuruyor Hiç konuşmadan oturuyoruz bahçedeki taş havuzun kenarında Tahta çitlerle çevrili bahçede yüzlerce çiçek ve üzerimizde o koskocaman gökyüzünde sallanan milyonlarca yıldız Birdenbire çıkan rüzgâr havuzun yosun tutmuş yüzeyini dalgalandırıyor Teni ürperiyor suyun Beyaz nilüferler yer...
  2. kadinlar icin kalp krizi testi

kadinlar icin kalp krizi testi

Çoğu kadın kalp krizini, kalp ritim bozluğunu hálá erkeklere has bir sağlık sorunu gibi görüyor. Bu ciddi bir yanılgıdır. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'nun yazısı Kadınların kalp-damar hastalıklarını bir erkek sağlığı sorunu gibi düşünme yanlışları sürüyor. Çoğu kadın kalp krizini, kalp ritim bozluğunu hálá erkeklere has bir sağlık sorunu gibi görüyor. Bu ciddi bir yanılgıdır. Özellikle sigara...
  3. 1-6 yaş zeka testi gerekmekte

1-6 yaş zeka testi gerekmekte

1-6 yaşları arasında 3 çocuğum var zeka testi istiyorum yardımcı olur musunuz
  4. 4 Yaş İçin Zeka Testi

4 Yaş İçin Zeka Testi

4 yaş, zeka testi, varmı, nasıl bir test, nereden bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler 4 yaş çocukları için hazırlanmış olan bir testten bahsedeceğiz melekler :) Çocukların okula, okulun gerektirdiği kurallara ve öğrenmeye hazır olup olmadığını anlamaya yarayan bu testle ilgili bilgilerimiz şöyle; Hildreth ve arkadaşları tarafından hazırlanan Metropolitan Okul Olgunluğu...
  5. 5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

Kızlar 5 yaşında bir kızım var acayip akıllı nerdeyse kendisi yazmaya bile başladı başlayacak bu durumda ben bu kızımın zeka testini nereden nasıl yaptırmalıyım. İnşallah üstün zekalı çıkar da... Hangi birim hangi hastane yapıyor bu zeka testini teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş