gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

kalpler.......

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

dltkn bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    aşkın geldi kalpler çıktı :kiss: hepside çok güzel canım

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    :))) aynen öle jujum begendiğine sevindim ...

4. gamzembebekim

gamzembebekim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
kalpler....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek denizinde yalnız kalpler

Yürek denizinde yalnız kalpler

Taşyürek Bir varmııış, bir çokmuş…Zamanın mekanı yokmuş, hiç durmadan ve sevgiyi duymadan koşuyormuş.. Derken sonsuzluğun bir yerinde, yürek denizinin içinde, birdenbire bir çift yürek oluşmuş. Zamanın hiç durmadığı ve sevgiyi duymadığı yokluklar alemi; o yüreklere bakıp şaşırtıcı bir kıskançlık duymuş ve ne yapmış etmiş, sonunda o yürekleri birbirinden ayırmış.. Yüreklerden birini minik bir...
  2. ...Bütün Kalpler...

...Bütün Kalpler...

Bütün kalpler bir kutuya doldurulsa kendi kalbinizi kolayca bulabilir miydiniz? -İşte bu benim kalbim, şuradaki kırıklıktan bildim? En yaralı, en yorgun olan kalp benimdir. -Bak, nasıl da heyecanla atıyor, başkasının olamaz. Kıpır kıpır, yerinde duramıyor. -İçindeki aşktan, üstündeki pişmanlıktan anladım. Benim kalbim bu. -Şuradaki sıcak kalp benim olmalı, şu kocaman olan. Şu...
  3. Yeni Türkü - Eski Kalpler

Yeni Türkü - Eski Kalpler

Yılların ardında kalmış yarime Varmasam incinir varsam incinir Beyaz gölgesinden ince belinden Sarmasam incinir sarsam incinir Toprağın kokusu yağmur sesleri Başımızda esen sevda meltemi Anılarda kalmış sisli günleri Anmasam incinir ansam incinir Nereden nereye sevdim o yari Ateşe komuyor yakıyor beni Eski kalpler sever böyle bir canı Sevmesem incinir sevsem incinir
  4. Hareketli kalpler

Hareketli kalpler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. KalpLer ... (:

KalpLer ... (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş