gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kalpsiz <3 kaldım

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: kalpsiz <3 kaldım

Paylaşım için saol canım

kalpsiz <3 kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalpsiz

kalpsiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kalpsiz Kalpsiz Kalpsiz …

Kalpsiz Kalpsiz Kalpsiz …

Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz biter mi aşk? Yollardayım evsiz bin dertliyim sensiz Söyle bana sebepsiz affeder mi aşk? Eski sevgili merak edilmez mi? 5 senelik aşk unutup silinmezki Korktum aramaktan...
  3. KaLpSiZ..

KaLpSiZ..

kalpsiz resmi
  4. Kalpsiz Adam 3. bölüm

Kalpsiz Adam 3. bölüm

Oktay’ın babasıyla beklenmedik karşılaşması yıllar süren baba-oğul hesaplaşmasını daha da derinleştirecek, Oktay ve Ekrem’i bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Ama en az oğlu kadar kararlı olan Ekrem, Oktay’a rağmen bildiği yolda yürümeye devam edecektir. Hüseyin’in defterinde yazanlar ise bir anda herkesin ama özellikle Feraye’nin hayatını alt üst eder. Feraye, Hüseyin’in gerçekten kirli...
  5. Adete 3 gün kala hamilelik belirtileriniz

Adete 3 gün kala hamilelik belirtileriniz

Merhaba herkese, benim reglime 3 gün var ancak 1 haftadır hafif mide bulantısı, kasık batması, kasık ağrısı, karın ağrısı sanki hastalanacakmışım gibi, göğüslerimde şişkinlik hafif sızlama, mide yanması, uyku hali, ağız kuruluğu mevcut. Ne dersiniz??? Dün test yaptım belli belirsiz çok hafif bir siliklik Ama negatif çıkmasından çok korkuyorum :(

Sayfayı Paylaş