gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KaLpSiZ..

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

kalpsiz resmi [​IMG]

KaLpSiZ.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalpsiz

kalpsiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Altay - Kalpsizsin

Altay - Kalpsizsin

orkarım bu kara geceler seni götürür korkarım yollar son bulur bir acı söz sana bir acı söz bana ayrılık açısı bu zor değil hani bana derdin ya bu sevda ölmez ölümüne sevdim ben bu yoldan dönülmez yine bana gelsende seviyorum desende teşhisi koydum sen kalpsizsin
  3. Kalpsiz Kalpsiz Kalpsiz …

Kalpsiz Kalpsiz Kalpsiz …

Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz biter mi aşk? Yollardayım evsiz bin dertliyim sensiz Söyle bana sebepsiz affeder mi aşk? Eski sevgili merak edilmez mi? 5 senelik aşk unutup silinmezki Korktum aramaktan...
  4. Kalpsiz-Badem

Kalpsiz-Badem

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 801x600. Badem-Kalpsiz 2. ayrılık zor geldi bana Sensiz olmadı anladım geç olsada Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz...
  5. Ardic - Kalpsizim

Ardic - Kalpsizim

yagmurlar yagdi gözlerim islandi sebebi yagmur degil zaten islakti nasilda birakip gittin beni bir anam, bir babam gibi sevmi§tim seni yinede dön desem afettim desem ugruna canimi yoluna sersem senin icin her seyimi versem dönmezmisin kalbsizim ayrilik öldürür basini döndürür bilirim kimini aglatir kimini güldürür bilirim bir an yeter aldirmadan gelirim sesimi duymazmisin...

Sayfayı Paylaş