gebe
  1. misanova83

misanova83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kamagra İsminde İlaç Kullanan Varmı

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında misanova83 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim problemim eşimle ilişki sırasında zevk alamamak kendimi kaybetmek istiyorum ve eşimi mutlu etmek istiyorum ama olmuyor ve geçenlerde bir web sitesinde kamagra jel isminde bayan uyarıcı bir ilaç buldum ama korkuyorum zarro olur diye bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaş varmı bu ilacı alayım almamayayımmı. Ve bu site güvenlirmi değil mi nasıl anlarım EDİT BY BEYZA isminde bir site bu sitenin güvenli olup olmadğınıyazarsanız sevinirim arkadaşlar lütfen yardım edin yoksa eşimle arama çok kötü sogukluk girecek..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Eylül 2013
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Lütfen başka siteye ait linkleri,ÇETTE, KONULARDA ,MESAJLARDA kullanmayın! Aksi taktirde banlanırsınız

Kamagra İsminde İlaç Kullanan Varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan adlı  ilacı kullanan varmı kızlarrrr

progestan adlı ilacı kullanan varmı kızlarrrr

progestan progestan kullananlar progesteron kullananlar progesteron kullanan varmı ilacı selam arkadaslar.bu ılacı dün doktorum verdı ılk kontroldu ve moralımızı bozacak sekılde konustu aksam eve geldık esımle moral sıfırdı.neyse ılacları kullan eger kanaman olursa bırak dedı.folık asıtle progestan verdı ıcmeye basladım.korkuyorumda.sizce faydasını gorurmuym? allah korusun düşük gıbı bı durum...
  2. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  3. Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Ben bekar bir kızım sürekli adetim gecikiyo doktor bu ilacı verdi kullanıyorum.10gün içinde olursan adetinin 3günü gel dedi 10 günde olmazsan gene gel dedi neye karar verilir kullananların fikrine ihtiyacım var:hail::hail:
  4. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  5. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş