gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kamera acan kız cirkinse...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

kamerası açık kızlar kamera açan kızlar kamerası açık olanlar her yerini açan kadınlar olan bayanlar Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni listenden sil !

Kız : nasıl görünüyorum ?
    erkek : waw mükemmelsin !
    Kız : tşk ederim
    erkek : şaka kız şaka , evrimini tamamla sonra görüşelim senle

Kız : evet ne düşünüyorsun benim için ?
    erkek : anne baba akraba mı senin ?

Kız : nasıl görünüyorum ?
    erkek : görmüyom , gözlerimi kapattım!

Kız : bak kimseye cam açmam aslında
    erkek : benim suçum neydi ?

Kız : nasılım ?
    erkek : Sana tel numaramı vermedim değil mi ?
    Kız : hayır vermedin , neden ?
    erkek : iyi !

Kız : iyi görünüyor muyum ?
    erkek : aaa maymun mu besliyon ? bu arada sen nerdesin camerada görünmüyon
    Kız : hayvan !

erkek : tamam kamera açılıyor.
    Kız : aaa kamerayı neden kapattın ? aaa çevrimdışı olmuş !

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kamera acan kız cirkinse...
    Kız : nasılım ?
    erkek : Sana tel numaramı vermedim değil mi ?
    Kız : hayır vermedin , neden ?
    erkek : iyi !
    :D:D:D

kamera acan kız cirkinse... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kamera açan kız çirkinse!

kamera açan kız çirkinse!

kamerada konuşan kız kamerada konuşan kızlar amını açan kızlar amını acan kız açan resimleri insanın çirkini güzeliyle dalga geçilmez ama geyik buya Farzedin ki msnde bir kızla konuşuyorsunuz.Ve kamera muhabbetine sıra geldi. Kamera açıldı ve bi baktınız kız çirkin mi çirkin Bu olay karşısında olası diyaloglar Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi...
  2. Kamerun

Kamerun

Kamerun Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, güneybatıda Gine Körfezi, kuzeybatıda Nijerya, kuzeydoğuda Cad, doğuda Orta Afrika Cumhuriyeti, güneyde Kongo ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 6 00 Kuzey enlemi, 12 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 475,440 km² kara: 469,440 km² su: 6,000 km² Sınırları: toplam: 4,591 km sınır komşuları: Orta Afrika Cumhuriyeti 797...
  3. Suretıl kamer

Suretıl kamer

Rüyada Kamer süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; kiyamet günü yüzünün ayin ondördü gibi parlayacagina isarettir
  4. kamera karşındalar

kamera karşındalar

kanal D nin sevilen dizisi Binbir Gece dizisinin ikilisi Bergüzar koral ile Halit Ergenç elele gezerlerken kameralardan kaçmak yerine daha rahat tavırlar sergilediler.... BERGÜZAR'A EVLENME TEKLİFİ ETTİ Mİ? GEÇTİĞİMİZ GÜN BOĞAZ'DA KAHVALTI KEYFİ YAPARLARKEN KAMERALARA YAKALANAN HALİT ERGENÇ-BERGÜZAR KOREL İKİLİSİ, SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTILAR... Mega Magazin kameralarına yakalanan...
  5. kendimi cok cirkin hissediyorum.

kendimi cok cirkin hissediyorum.

kizlar ben onalti yasindayim. ve kendimi cok cirkin hissediyorum. beyaz tenli oldugumdan da ölü gibi geziyorum makyaj yapmayi sevmiyorum daha dogrudu hem yapamiyorum hemde yakistiramiyorum. burnum cok büyük görünüyor gözüme birazda kemerli. bugüne kadar hic iltifat gibi biseylerde almadim. erkeklerle hic aram olmadi zaten. kendime güvenim sifirda diyebilirim. nolur yardim edin sinifin...

Sayfayı Paylaş