gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

kamera karşındalar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal D nin sevilen dizisi Binbir Gece dizisinin ikilisi Bergüzar koral ile Halit Ergenç elele gezerlerken kameralardan kaçmak yerine daha rahat tavırlar sergilediler....
    BERGÜZAR'A EVLENME TEKLİFİ ETTİ Mİ?
    GEÇTİĞİMİZ GÜN BOĞAZ'DA KAHVALTI KEYFİ YAPARLARKEN KAMERALARA YAKALANAN HALİT ERGENÇ-BERGÜZAR KOREL İKİLİSİ, SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTILAR...

Mega Magazin kameralarına yakalanan çiftlerden Halit Ergenç'e yöneltilen, 'Bergüzar Hanım'a evlenme teklif ettiniz mi?' sorusuna Ergenç önce 'Hayır' cevabını verdi, ardından da, 'Olumlu veye olumsuz bunu sizinle paylaşmam, zaman neyin nasıl olacağını nasılsa gösterir' dedi.

kamera karşındalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamerun

Kamerun

Kamerun Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, güneybatıda Gine Körfezi, kuzeybatıda Nijerya, kuzeydoğuda Cad, doğuda Orta Afrika Cumhuriyeti, güneyde Kongo ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 6 00 Kuzey enlemi, 12 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 475,440 km² kara: 469,440 km² su: 6,000 km² Sınırları: toplam: 4,591 km sınır komşuları: Orta Afrika Cumhuriyeti 797...
  2. Suretıl kamer

Suretıl kamer

Rüyada Kamer süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; kiyamet günü yüzünün ayin ondördü gibi parlayacagina isarettir
  3. Lost Kamera Arkasindan Bİlgİler...

Lost Kamera Arkasindan Bİlgİler...

Josh Holloway yani Sawyer, evliymiş. Dominic Monaghan ile Evangeline Lilly sette birbirlerine aşık olmuşlar. Pilot bölümler adanın kuzeybatı ucundaki Mokuleia plajında, mağarada geçen bölümler ise yine aynı adada boş bir depoda çekilmiş. Dizideki flashback'lerde gösterilen (Los Angeles, New York, Avustralya, Nijerya, İngiltere ve Irak gibi) yerler aslında Honolulu'da çekiliyormuş. Irak...
  4. Gizil kamera çekimleri

Gizil kamera çekimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kamera acan kız cirkinse...

kamera acan kız cirkinse...

kamerası açık kızlar kamera açan kızlar kamerası açık olanlar her yerini açan kadınlar olan bayanlar Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni listenden sil ! Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : waw mükemmelsin ! Kız : tşk ederim erkek : şaka kız şaka , evrimini tamamla sonra görüşelim senle Kız : evet ne düşünüyorsun benim için ? erkek :...

Sayfayı Paylaş