Kamuran Akkor'un Eşi Vefat Etti...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kamuran akkor öldümü kamuran akkorun eşi, vasfi uçaroğlu, milli baterist, vefat etti, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Uzun süredir Çapa Tıp Fakültesi’nde akciğer kanseri tedavisi gören milli baterist Vasfi Uçaroğlu dün gece hayata gözlerini yumdu...

Vasfi Uçaroğlu’nun cenazesi yarın Levent Camii’nden öğle namazını müteakip defnedilecek...

Sanatçımıza başsağlığı,merhuma Allah'tan rahmet diliyoruz...

http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/194115-vasfi-ucaroglu-kimdir.html#post715510

Kamuran Akkor'un Eşi Vefat Etti... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eşim 6 yıllık Devlet memuru iken vefat etti.

Eşim 6 yıllık Devlet memuru iken vefat etti. Çocuklarıma aylık bağlandı ancak bana bağlanmamıştı. Bu Kanundan sonra bana da aylık bağlanacak mı ? Bağlanacaksa geçmişe yönelik toplu bir para ödenmesi söz konusu mu ? Evet, eşinizin 6 yıllık hizmet süresi bu Kanuna göre ölüm aylığı bağlanması için yeterli olduğundan, 1 Ekim 2008 tarihinden sonra yapacağınız başvuru üzerine...
  2. Eşim 3,5 yıllık devlet memuru iken vefat etti

Eşim 3,5 yıllık devlet memuru iken vefat etti. Askerlik süresini borçlanarak 5 yılı tamamlarsam bana aylık bağlanacak mı? Evet, hak sahiplerinin ölen adına borçlanacakları hizmetlerle birlikte 5 yılı doldurmaları halinde kendilerine borçlanma tutarlarını ödedikleri tarihi takip eden aybaşından itibaren aylık bağlanabilecektir.
  3. DJ AŞIK vefat etmiştir

dj aşık Sitemizin üyelerinden dj aşık 24 ocak pazar günü girmiş olduğu kalp ameliyatında vefat etmiştir.Kocaeli yüzüncüyıl hastanesinde kalp hastası olan ancak ameliyatı başarılı geçemeyen arkadaşımız YAĞMUR KAYA(dj aşık)hayatını kaybetmiştir. Başımız sağolsun diyorum. Allah rahmet eylesin ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.Allah sabır versin.:(...
  4. peygamberimiz in eşi hatice kaç yaşında vefat etti

peygamberimiz in eşi hatice kaç yaşında vefat etti ? arkadaşlar bu sorumun cevabını bekliyorum sizden
  5. Neşet Ertaş Vefat Etti!!! :(

Ünlü halk ozanı Neşet Ertaş İzmir' de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi... Türk Halk Müziği bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu Neşet Ertaş İzmir'de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Önceki hafta rahatsızlanarak yakınları tarafından hastaneye kaldırılan ve onkoloji servisinde tedavi altına alınan Ertaş, dün yoğun bakım servisine kaldırılmıştı. Ertaş'ı tedavisi...

Sayfayı Paylaş