gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Kamyon Yakıt(Cvp ve yorumlara +rep)

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Elimizde Bulunanlar: 100 Bidon Mazot 1 Adet dizel Kamyon

A kenti ile B kenti arası 100km dir.Kamyon her 100km de 1 bidon mazot yakmaktadır.ve Alabilecegi yük(Kasa) en fazla 2 bidon mazottur.Kamyonun deposu boş olup yükledigi mazotlardan kullanması şarttır.(mazot deposu max. 1 bidon mazot almaktadır.)

A kentinden B kentine En Fazla kaç bidon Mazot taşınabilir ?

CEVAP:

Son düzenleme: 11 Temmuz 2008
  2. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kamyon Yakıt(Cvp ve yorumlara +rep)
    cevabı da yazmışsın.Allah razı olsun.evet bence de öyle:D

3. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KamYON 2 bıdon mazot almış a ve b kenntıne gıdene kdr bıtmıstır... 2bidon mazot ile 50 km ye kdr gelır bıdonun bırısını bırakıp a kentıne donerıs sonunda 50 km ye 1 bıdon taşımıs oluruss ..50. kez gidişimizde 50bidon + yarım bidon kalır geriye kaln 50 km yı bu sekılde bıtrdımısde b kntıne topla 26 bıdon mazot tşımış oluruz

4. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

katılıyorum .

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    bende size tebrikler diyorummmmmmmmmmm

Kamyon Yakıt(Cvp ve yorumlara +rep) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rep ısteyenlere

rep ısteyenlere

Repe inanma ; repsiz de bırakma Repin ne önemi var mühim olan çok olması Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın...
  2. Rep nedir?

Rep nedir?

rep nedir bu rep nedir arkadaşlar nasıl tılır verilir nerden atılır bilmiyorum bu yüzden açıklarsanız sevinirim en azından sizede faydam dokunur belki:d060:
  3. reptik ülser tanı ve tedavisi

reptik ülser tanı ve tedavisi

sarımsak mideye zararlımı bal mideyi ağrıtırmı ülser tanısı ülser iyileşirmi balın mideye zararı PEPTİK ÜLSER Ülserler sindirim sistemi kanalı boyunca mukoza adı verilen iç tabakada yer alan yarıklardır. Diğer yaralardan farklı olarak iyileşmesi uzun sürer. Oniki parmak bağırsağı ve midede görülen bir rahatsızlık olan peptik ülserler en sık görülen ülser çeşididir. Peptik ülser mide ya da...
  4. nicke göre şiir yazılır ve karşığında rep alınır

nicke göre şiir yazılır ve karşığında rep alınır

rep şiir repli şiirler rep şiirleri şiirler evet arkadaşlar şiir yazma kabiliyetim vardır ve böyle bişe düşündüm ve sizle paylaşmak istedim niçkiize göre şiir yazabilirim karşılığında rep alırım ona göre:dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:önce nisanıma hedayem olsun en çok rep verenimdir kendileri Nisan yağmurlarıyla bekliyorum seni İşte ümit bizimkisi beklemekteyim Sevilmek için fedakarlık...
  5. hepsine cevap veren rep alır tabi doğru cvp

hepsine cevap veren rep alır tabi doğru cvp

sorulara cevap veren site ADAM SAÇINI ISLATMADAN SABUNLAMIŞ NEDEN¿ TAVUKLAR EN ÇOK HANGİ ÜLaaaİ SEVERLER¿ TANRI 2ZENCİYİ YARATTIKTAN SONRA NE DEMİŞ¿ BİR ELMAYI YERKEN KUT BULMAKTAN DAHA KÖTÜ NEDİR¿ +REP BİLENE DE +REP

Sayfayı Paylaş