gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kamyondan sarkan demir öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yoldan geçen kamyonun kasasından sarkan demir çubuk kafasına çarptı, öldü Pendik'te, kullandığı kamyonun mazotu biten eniştesine yardım etmek için benzin getiren Nevzat Baydur, seyir halindeki başka bir kamyonun kasasındaki demir çubuğun başına çarpması sonucu hayatını kaybetti. Baydur'un olay yerine gelen eşi, sinir krizleri geçirdi. Baydur'a çarpan kamyonun sürücüsü ise polise teslim oldu.

Kaza, saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 RB 125 plakalı kamyonuyla D-100 Karayolu üzerinden İstanbul istikametine seyreden Hüseyin Zengin, kamyonun mazotu bitince Güzelyalı Köprüsü altında durmak zorunda kaldı. Kamyonu emniyet şeridine çeken Zengin, kayınbiraderi olan Nevzat Baydur'u (35) arayarak yardım istedi. Baydur özel otomobiliyle söz konusu yere bidonla benzin getirdi. Benzini depoya koymak için uğraşırlarken, Mustafa Erdem yönetimindeki 34 DR 6428 plakalı kamyonun kasasındaki demir bir çubuk, Baydur'un başına çarptı. Kafası parçalanan Baydur, olay yerinde hayatını kaybetti. Erdem ise olay yerinden kaçtıktan kısa bir süre sonra polise teslim oldu. Kaza sonrası Baydur'un eşi ve yakınları olay yerine koştu. Sinir krizleri geçiren kadını yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Ölümüne sebep olduğu gerekçesiyle eşinden benzin isteyen Hüseyin Zengine de saldıran kadını polis engelledi.

Olaya tanık olan Hüseyin Zengin, kullandığı kamyonun benzini bittiği için kayınbiraderi olan Baydur'dan yardım istediğini, benzini depoya doldurmaya çalışırlarken başka bir kamyonun kasasındaki demir çubuğun Baydur'a çarptığını anlattı.

Polisin olay yerindeki incelemelerinin ardından Baydur'un cesedi Kartal Lütfi Kurdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

haber7.com

Kamyondan sarkan demir öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Yazilari!!!!

Kamyon Yazilari!!!!

İstedim vermediler; sen şoförsun dediler! (Klasik) Dertlerimle mutluyum Bir de sevenim olsa.. Ömür biter yol bitmez. Miras değil alınteri. Kuzu kurdun yol Ford'un..(Klasik) Alırsın Ford, olursun Lord! Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. (Klasiklerden... Bu yazıyı hem bir kamyon üzerinde, hem de bir fitness salonunun duvarında görmüştüm..) Sevdik mi tam severiz Biz soför...
  2. tehlikeli kamyon yonculukları

tehlikeli kamyon yonculukları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kamyon yazıları :)

kamyon yazıları :)

A Alırsın Ford, olursun mort.Sensizlik mi? ASLA!.. Allah korusun. Akıllı ol evlat! Alem bana ben sana hasta. Algıda seçiciysem günahım ne? Anılar da anlamsız. Ankete gerek yok eskiler daha iyi. Askerin emaneti. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Aşk çekenin, yol gidenin. B Baba parası değil, 4 yıl lisans, 2 yıl...
  4. demir

demir

Güç ve kuvvete, mal ve mülke; Demirre istediği şekli kolaylıkla vermek zorlukların üstesinden gelmeye, Demiri dişiyle çiğnemek zorlu bir topluluğa zarar vermeye, Demiri ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya, Demiri eeritmek halkın diline düşmeye, Demirden mamül eşya menfaate, Demir yığını bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet ederRüyada demir...
  5. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....

Sayfayı Paylaş