gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kamyonların arkasındaki yazıların son durumu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Hatalıysam gel suratıma söle -Sen dogan gunes, ben yollarda cilekes
    Sari kizin nazi fordun ara gazi
    v8'ı yolda kızı kolda severım
    Rampada gecme beni duzlukte ezerim seni
    -Bu yazıyı okuyabiyosan çok yaklaştın
    Büyüyünce Tır Olucam
    Kamyon Çeker 10-20 Ton Gönlüm çeker PARİS HİLTON
    Araman İçin İlla Hata Mı Yapmam Gerekir?
    Hayatımı Yazsam, Duble Yol Olur​

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kamyonların arkasındaki yazıların son durumu
    emegine saglık :puha:çok komikkk

kamyonların arkasındaki yazıların son durumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

kamyon duvar yazıları duvar arkası yazılar duyulmamış yazıları kamyoncu lafları HOROZ Lojistik 65'inci yılında Kamyon Arkası Yazı Yarışması düzenlemiş. "Daha önce duyulmamış ve görülmemiş kamyon arkası yazıları" gerekçeli yarışmaya 5 bin 750 kişi katılmış. Kazananlara ödülleri Horoz Lojistik 65. Yıl Kutlama Gecesi'nde verilecek. Yarışmanın sloganı şu: Yollarda Kamyonlar, Dillerde...
  2. Kamyon Arkası Yazıları

Kamyon Arkası Yazıları

kaderimse çekerim kamyon arkası . -Yollar doç'un bastır koçum. -Alırsın ford, olursun lord! -Kızı kolda fordu yolda severim. -Dağlar kurdun , yollar fordun. -Demirde pas yolda as..darılma ford sende bas. -Bu kamyondan ürk,içindeki türk. -Dünyada man ahirette iman. -Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. -Arabanın dizeli sevdim seni köylü güzeli....
  3. kamyonların arkasındaki güldüren düşündüren yazılar

kamyonların arkasındaki güldüren düşündüren yazılar

düşündüren yazılar düşündüren duvar yazıları videolar
  4. doktorlar için kamyon arkası yazıları

doktorlar için kamyon arkası yazıları

DOKTORLAR İÇİN KAMYON ARKASI YAZILAR- Hatalıysam ahirette görüşelim -Kazancımız bilek zoru, Allahım sen bizi "Acil" basan hasta yakınlarından koru! -Aşıksan vur saza, hasta yakınları saldırıyorsa bas gaza -Bir sana doyamadım, bir de nöbet uykusuna… -Sen gökyüzünde bir güneşsin doğan, ben acilin çilekeşi uzman -Gaz, fren, şanzıman, bugün acil yoğun halimiz duman -Gözlerinin...
  5. Kamyon Arkası Yazılar Siyasete Uyarlanırsa

Kamyon Arkası Yazılar Siyasete Uyarlanırsa

yeni kamyon arkası yazılarımız hayırlı olsun siyasi duvar yazıları :D Siyasete herşeyi uyguladık bir bu kalmıştı hayırlı olsun hanımlar :D Deniz Baykal İktidar iktidar dediğin nedir ki gülüm, ben senin için muhalefeti göze almışım Kazancımız sandık zoru, Allahım sen bizi yeni bir yenilgiden koru! Nalet olsun içimdeki bu koltuk sevgisine… Siyasetin hastasıyım, polemiğin ustasıyım Sol...

Sayfayı Paylaş