gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kan abdesti bozar mı

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kan abdesti nasıl bozar Vücuttan çıkan hangi kan abdesti bozmaz
    Evet Melek'ler, kan abdesti bozar mı - hangi kanama şekli abdesti bozmaz gibi sorularınızın yanıtını, bu sayfamızda bulabilir konuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz arkadaşlarım:)

- Vücuttan çıkan kan akmadığı veya çıktığı yerin çevresine dağılmadığı sürece abdesti bozmaz. Yaradan çıkan irin ve sarı su da böyledir. Çıktığı yerin dışına kendiliğinden dağılmayan bu sıvıların silinmesi halinde de abdest bozulmaz.

- Şâfiî ve Mâlikîler'e göre idrar ve dışkı yolları hariç vücuttan çıkan kan ve benzeri sıvı maddeler abdesti bozmaz.

kan abdesti bozar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanımların günlük beyaz akıntısı abdesti bozar mı?

Hanımların günlük beyaz akıntısı abdesti bozar mı?

kadınlardan gelen beyaz sıvı kadınlardaki akıntı abdesti bozar mı kadınlarda akıntı kadınlarda abdesti bozan şeyler bozar mı Günümüzde hanımların beyaz akıntısı üzerine araştırma yapan alimlerimiz, bunun vücudun normal bir durumu olduğu görüşünü benimsemiştir. 1- Hayız ve nifas dönemleri haricinde kadınların genital organından beyaz renkli ve kokusuz bir akıntı gelmektedir. Günümüz...
  2. kan almak orucu bozar mı

kan almak orucu bozar mı

kan aldırmak orucu bozar mı bir insan vucuduna kan verlirse kan verilen kiişinin orucu bozulur mu?
  3. Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Selam arkadaşlar acaba Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bilgi versin bana
  4. Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

Merhaba hanımlar benim size bir konuda danışmam lazım acaba aranızda dini konularda bilgi sahibi olan birileri var iseGusül Abdesti Alırken Kusmak gusülü bozar mı bilgi verir mi bana?
  5. Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var şayet Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen bilgi versin

Sayfayı Paylaş