gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

kan bağışı ve organ bağışı

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

sevgili adminlerim benim aklıma bir konu geldi ama nereye nasıl bağlayacağımı bilemedim. siz uzmanlara bıraktım. kan bağışı ve organ bağışı ile ilgili bişeyler yapmak istiyorum yani insanları bu konuda bilgilendirmek gerekiyo gibi geliyor. ama konuları nereye açacağımı bulamadım yada böyle ilgili bir konuyuda bulamadım varsa özür dilerim dikkatsizliğim için yoksa da nasıl birşeyler yapabilirmiyiz. ilginiz ve alakanız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. test

test Forum Okuru

Cevap: kan bağışı ve organ bağışı
    deneme deneme

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel bir girişim teşekkürler...

4. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

seni kutluyorum canım mükemmel bir konu benden hep destek tam destek

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    inşallah canım yönetim tam bişey demedi ama eğer izin verilirse hep beraber bilinçlenecez inşallah

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Tebrikler güzelim, kan ve organ bagisinda bende hep destekcinizim!!!!!

kan bağışı ve organ bağışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yargıtay'dan organ bağışına destek

Yargıtay'dan organ bağışına destek

Organ bekleyen hastaları yaşama bağlayan, hastalara umut olan organ bağışına, yüksek yargıdan da destek geldi. Organ ve doku bağışı için kurulan stantta ilk bağış yapanlardan biri Yargıtay Genel Sekreteri Ahmet Ceylani Tuğrul oldu. Sağlık Bakanlığı Organ ve Doku Nakli Bölge Koordinasyon Merkezi ile Yargıtay Başkanlığı arasında yapılan anlaşma çerçevesinde, Yargıtayda organ ve doku bağışına...
  2. Organ bağışı ve kurtulan hayatlar

Organ bağışı ve kurtulan hayatlar

Ayakkabı imalatçısı Osman Kömürcü, geçirdiği ani beyin rahatsızlığı sonucu 25 Mayıs günü hayatını kaybetti. Ailesi, Kömürcü’nün dosyaları arasında organ bağış kartı buldu. Harekete geçen acılı aile organları bağışlama kararı aldı. Kömürcü’nün 2 böbreği, karaciğeri ve 2 korneası ihtiyaç sahibi hastalara nakledildi. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde önceki gün duygu bir yüklü bir...
  3. İmamdan organ bağışı çağrısı

İmamdan organ bağışı çağrısı

Kızı, annesinin böbreğiyle hayata dönen imam Şen cami kürsüsünden seslendi: Organ bağışı günah değil.. Organ naklinin günah olduğunu söyleyenlere en iyi yanıt imam Hüseyin Şen ve kızı Kübra'dan (14) geldi. İmam Hatip Lisesi birinci sınıf öğrencisi Kübra Şen'e, 4 yıl organ listelerinde bekledikten sonra kadavradan bir türlü böbrek bulunamayınca annesi Nihal Şen ikinci hayatını verdi. Anne-...
  4. Organ bağışı yapmak caizmi?

Organ bağışı yapmak caizmi?

İnsanların organlarını, kanını satmak veya kullanmak haramdır. Üstelik, (Haramda şifa yoktur) hadisiyle haramla tedavi de caiz olmadığına göre, organ nakli nasıl caiz olur? Bir de, Müslüman birinin organı kâfire takılsa ahirette, o organ nasıl cevap verecektir? CEVAP İnsan organları mülk olmadığı için, satılamaz, bağışlanamaz; fakat zaruret halinde kullanılması için izin verilir. İzin...
  5. Nasıl ve nereye organ bağışı yapabilirsiniz?

Nasıl ve nereye organ bağışı yapabilirsiniz?

Organ bağışı kişinin hayatta iken kendi iradesiyle, organlarının bir kısmını veya tamamını ölümünden sonra başkalarının tedavisi için kullanılmak üzere izin vermesidir. 18 yaşını aşmış, akıl ruh sağlığı yerinde, mümeyyiz olan herkes organ bağışında bulunabilir. Organ bağışı bütün sağlık kuruluşlarında yapılabiliyor. Prosedür olarak bir form doldurulup organ bağış kartınız veriliyor. Beş...

Sayfayı Paylaş