gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kan Damlaları fotoğrafları

Konu, 'Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kan Damlaları fotoları Kan Damlaları fotoğrafları
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Sizlere ve isteyen tüm misafirlerimize bu sayfamızda kan damlaları resimlerini paylaşıyoruz.

Kan Damlaları fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiş damlaları

Çiş damlaları

Rüyada görülen sidik damlalari borçlu kimsenin aldigi malinin takside baglanmasina delalet eder.
  2. damlalar

damlalar

Yağmur damlası görmek bereketinizin sürekli bol olacağı ve sizinde kanaatkar olduğunuzu belirtir. Rüyada damlayan sıvı temiz ve berraksa, sevinçli güzel haberdir. Kirli ve bulanık ise tatsız dedikodu ve tatsız haberdir.
  3. YaĞmur DamLam

YaĞmur DamLam

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  4. Kan Damlaları Resimleri

Kan Damlaları Resimleri

Kan Damlaları Resimleri Selam millet sizden acil olarak Kan Damlaları Resimleri istiyorum lütfen çok acil resimleri paylaşın.
  5. kan damlasını nasıl veriyorsunuz

kan damlasını nasıl veriyorsunuz

selam hanımlar 7 aylık oğluma ferrum kan damlasını verrken midesi bulanıyor sizler bebeklerinize kan damlasını nasıl veriyorsunuz farklı metodlarınız varmı öğrenebilirmiym

Sayfayı Paylaş