gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan damlasını nasıl veriyorsunuz

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar 7 aylık oğluma ferrum kan damlasını verrken midesi bulanıyor sizler bebeklerinize kan damlasını nasıl veriyorsunuz farklı metodlarınız varmı öğrenebilirmiym

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Bir miktar meyve suyuna karıştırıp verebilirsin ben kan ilaçları kullanırken öyle yapıyordum doktor tavsiye etmişti

kan damlasını nasıl veriyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damlalar

damlalar

Yağmur damlası görmek bereketinizin sürekli bol olacağı ve sizinde kanaatkar olduğunuzu belirtir. Rüyada damlayan sıvı temiz ve berraksa, sevinçli güzel haberdir. Kirli ve bulanık ise tatsız dedikodu ve tatsız haberdir.
  2. Ünlü Erkekler Nasıl Kilo Veriyor

Ünlü Erkekler Nasıl Kilo Veriyor

kenan doğulu nasıl zayıfladı erkek ünlülerin kiloları erkekler nasıl kilo verir ünlü erkekler kaç kilo ünlü erkeklerin kiloları Günümüzde zayıf görünme derdi sadece kadınlara has bir durum değil, ünlü erkekleri de zayıflama telaşı sarmış durumda. Usta oyuncu Halil Ergün 20 günde 11 kilo, Özcan Deniz 20 günde 6 kilo, Kenan Doğulu ise yaz başından beri 23 kilo verdi. Okan Bayülgen'in hedefi...
  3. Kan Damlaları Resimleri

Kan Damlaları Resimleri

Kan Damlaları Resimleri Selam millet sizden acil olarak Kan Damlaları Resimleri istiyorum lütfen çok acil resimleri paylaşın.
  4. Kan Damlaları fotoğrafları

Kan Damlaları fotoğrafları

Kan Damlaları fotoları Kan Damlaları fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler... Sizlere ve isteyen tüm misafirlerimize bu sayfamızda kan damlaları resimlerini paylaşıyoruz.
  5. Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

kan tahlili,kan tahlili neden yapılır,kan tahlili nasıl yorumlanır,kan tahlili sonuçları,kan tahlili nasıl yapılır, Kan tahlil sonuçları, uygun koşullar ve süreçte verilen tahlillerde en doğru şekilde yorumlanır. Bu konuda Tahlil Yaptırmadan Önce Uymanız gereken Altı Altın Kural size yol gösterici olacaktır. Lütfen bu altı kuralı uygulamaya dikkat edin. Temel kan tahlilinde...

Sayfayı Paylaş