gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek? bu rakkamlar ne anlam taşıyorlar arkadaşlarım.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

3 yaş abiye modelleri, 2 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Küçük prenseslere özel olarak tasarlanan ve özel günlerde gyidiklerinde hem çok mutlu hemde çok şık duracak abiye modellerini sizler için paylaşıyoruz. Kızı olan anneler çok iyi bilir ki kızlar bu tür elbise modellerine bayılıyorlar ben kendi kızımdan biliyorum kış günü bile dolabında gördüğü askılı abiyeleri giymek için...
  2. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  3. 1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

Kızlar yakında aranıza katılacağım ama 1. hafta 2. hafta 3 4 5 ve 6. haftalık gebeliğimi beta hcg değerleri ile bilebiliyor muyum daha doktora gitmedim ve yeni yeni hamileyim acaba birileriniz bana kaç haftalık hamileyim söyleyebilir mi lütfen misal benim yaptırdığım testte 129.44 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamile kalmış oluyorum yani bebeğim kaç haftalık kızlar teşekkür ediyorum...

Sayfayı Paylaş