gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kan dizisi tanıtımı fragmanı videosu yayın tarihi yayın kanalı oyuncuları kadrosu 2011-2012 ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 yılının ocak ayında yayınlanması planlanan Kan dizisinin oyuncu kadrosu sevilen sanatçılardan oluşuyor melekler :) Yeni dizinin konusuyla ilgili bilgileri forumumuzda daha önce sizlerle paylaşmıştık.İlk fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız :)
    [​IMG][​IMG]

Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

dedektif memoli dizisi tanıtım fragmanı konusu yayınlanacağı kanal yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yıllar önce yayınlanan sevilen dizi ''Yılan Hikayesi'' yeni isim ve oyuncularla ekranlara dönüyor melekler :) ''Dedektif Memoli'' adıyla yayına TNTde girecek olan dizinin oyuncu kadrosundan daha önce bahsetmiştik. Şimdi ise ''Dedektif Memoli'' dizisi tanıtım fragmanını...
  2. Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

son dizisi tanıtımı konusu tanıtım fragmanı oyuncu kadrosu yayın kanalı yayın tarihi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yılbaşından sonra ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi Son atv kanalında yayınlanacak melekler :) Zengin oyuncu kadrosu ve henüz tam olarak açıklanmasa da ilginç konusu sebebiyle merak edilen Son dizisi ilk fragmanı tvde dönmeye başladı. Merakla beklene ve her...
  3. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  4. Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

kayip dizisi, kayıp dizisi tanıtım fragmanı, kayıp dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin iddialı yapımlarından biri olarak yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizisi Kayıp'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlginç konusuyla dikkat çeken dizinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

vicdan dizisi, vicdan dizisi tanıtım fragmanı, vicdan dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni bomba dizisi Vidan'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide Ahu Türkpençe 'Keriman' ve Timuçin Esen ise 'Yusuf' karakterine hayat verecek. Kanal D'nin çok güvendiği bu dizinin ilk tanıtım fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]

Sayfayı Paylaş