gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kan kırmızısı ayın altında - Mina Hepsen

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Sınırsız tutkular hayatınızı tehlikeye atabilir… ruhunuzu da! Başkalarının düşüncelerini okuma yeteneğine sahip olan Angelica Shelton Belanov, bir gün Londra'da sosyetenin kaymak tabakasının düzenlediği bir davete katılır.
    Ancak bu tatsız ve sahte kalabalığın ortasında gürültülü düşüncelerin âdeta saldırısına uğrayan Angelica, teselliyi esrarengiz görünümlü, oldukça yakışıklı bir yabancının arkadaşlığında bulur: Prens Alexander Kourakin.

Diğer erkeklere pek benzemeyen Prens Alexander'ın Londra'da bulunma nedeni ise davet değil, vampirlere ait Doğu Klanı'nın lideri olarak, gücünü yitirmekte olan türünün geleceğini tehdit edenleri ortadan kaldırmaktır.

· Basım Tarihi : 09 - 2009
    · ISBN : 9786051113319
    · Sayfa Sayısı : 235
    · Etiket Fiyatı : 13.00 TL
    · Bizdeki Fiyatı : 11.05 TL

Kan kırmızısı ayın altında - Mina Hepsen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Obezite için yardım: Kan şekerinizi nasıl kontrol altına alabilirsiniz?

Obezite için yardım: Kan şekerinizi nasıl kontrol altına alabilirsiniz?

obezite yardım Obezite ve yaşlanma için "her derde deva" bir ilaç olsaydı, bu ilaç diyete değil, kan şekerini kontrol etme ve düşürmeye yönelik olurdu. Kendimden örnek verebilirim. Kan şekerimi kontrol altına alarak yüzde 30 olan vücut yağ oranımı yüzde 10'a düşürebildim. İnce olmanın yararlarının yanı sıra, kan şekerini kontrol altına almak ensülin direnci, tip 2 diyabet, dikkat...
  2. Ateş kırmızısı Christian Louboutin

Ateş kırmızısı Christian Louboutin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hürrem Kırmızısı

Hürrem Kırmızısı

Kırmızı rengi moda haline getiren Ünlü oyuncu bu sıralar hep kırmızılar içinde... ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, City’s’de alışveriş yaparken ilgi odağı oldu. ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, City’s’de alışveriş yaparken ilgi odağı oldu. Sigarayı bıraktıktan sonra şişmanladığını belirten oyuncu, yediklerine dikkat ederek yavaş...

Sayfayı Paylaş