gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Değerli Melekler kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle düşük yaşayan değerli meleklerimizin paylaşım alanını oluşturuyoruz. Bu durumdan nasıl kurtuldunuz ? Hangi doktora gittiniz, hangi ilaçları kullandınız ? Hangi şehirdeki hangi doktoru ya da hastahaneyi tavsiye ediyorsunuz bu bölümden düşük yaşayanların tamamı gerekli paylaşımlarını yapabilirler. Unutmayın yazacağınız bir yorum ve bir katkı ile anne adaylarına, sizin durumunuzda olan kişilere yardımcı olacaksınız unutmayın !

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan meleklerimizin paylaşım alanı

Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan meleklerimizin paylaşım alanı

Evet arkadaşlar bakalım hangi meleklerimiz kayınvalidesiyle birlikte yaşıyor ve aynı evi paylaşıyorlar. Bu durumdan memnuniyetinizi yada memnuniyetsizliğinizi dile getirebilir,birbirlerimizin deneyimlerinden faydalanabilir,hatta birbirimize fikir danışarak birbirimize destek verip güzel paylaşımlarda bulunabiliriz.:) Bakalım hangi meleklerimiz kayınvalidesiyle aynı evi paylaşıp,aynı havayı...
  2. Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Kızlar selam ben toplamda 4 tane düşük yaşatım. Bu drumla ilgili testleri de yaptırdık ve nihayetinde kan pıhtılaşmasının olduğunu söyledi doktar. Şimdi ede yine hamile olmayı gebe kalmayı bekliyorum. Acaba benimle bu dertten müzdarip olan melekler var mı ? Merak ediyorum. Böye benim gibi durumları yaşadınız mı ? Kaç haftalıkkn bebeği düşürdünüz. Nasıl tedavi oldunuz. Lütfen bana yardımcı olun...
  3. Kan Pıhtılaşması Sebeiyle Düşük Yapanların Topiği

Kan Pıhtılaşması Sebeiyle Düşük Yapanların Topiği

Bu konu; kan pıhtılaşması sebebiyle düşük yapanlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, etrafımızda da sık sık duyuyoruz, çette de bu konu hakkında sıkıntı yaşayan meleklerimizi görüyoruz. Bu sebeple bu topiği açmayı uygun gördük. Kan pıhtılaşması sorunu sebebiyle düşük yaşayan meleklerimiz bu topikten deneyimlerini, başarılarını, üzüntülerini, sevinçlerini kısacası tüm...
  4. ikiz gebelik yaşayanların paylaşım alanı

ikiz gebelik yaşayanların paylaşım alanı

selam melekler aranızda şu anda ve daha önce ikiz gebelik yaşayanlar varsa tecrübelerini benimle paylaşabilirmi bende 5 aylık ikiz bebişlere hamileyim deneyimlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum
  5. kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

kimyasal gebelik yaşayanların paylaşım alanı

2 defadır ne yazıkki kimyasal gebelik yaşıyorum inanılmaz psikolojim bozuldu diyebilirim benim gibi kimyasal gebelik yaşayanlar varsa deneyim ve duygularını burada paylaşabiliriz

Sayfayı Paylaş