gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

kızlar ben bir haftadır kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne clexane kullanıyorum ve bacağımdan vuruyorum iğneyi.birincisi dün akşam yere bastığım anda bir anda baldırımın arka kısmında inanılmaz bi batma oldu resmen bağırdım.ve yürüdükçe yani üstüne bastıkça bu ağrı devam etti.birde iğnenin girdiği yerde kocaman bir kırmızı nolta oluşuyor morarma normalmiş ama bu kan toplanması gibi küçük kırmızı nokta ne oluyor acaba?kullananlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    kızlaaar bilgisi olan yokmuu?

3. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canim bende hamile kaldigimda bu igneyi kullanacam bende kan pihtilasmasi yok ama... benim bir arkadasim kullaniyor karindan ve koldan surekli ayni yere vurma igneyi belki ondandir

kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04 sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının...
  2. progestan kullanan arkadaşlar adet gecikmesi yaşadınızmı

progestan kullanan arkadaşlar adet gecikmesi yaşadınızmı

progestan kullanırken adet progestan adet gecikmesi progestan kullanan arkadaşlar adet gecikmesi yaşadınızmı.benim 3 gün adetim gecikti ama bebekte yok ilk kez adetim gecikiyor bu yaşıma kadar
  3. kan sulandırıcı igne

kan sulandırıcı igne

Merhaba arkadaslar ben 29 haftalık hamileyim sulandırıcı igne kullanıyorum ama dün yapmayı unuttum bir sey olur mu. Bilen varsa soylesin lütfen. Şimdiden tesekkur ederim.
  4. Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

gebelikte progesteron değerleri, gebelikte kan sulandırıcılar, kan sılandırıcı ilaçlar Sevgili melekler, gebe kalmak isteyen meleklerimizi yakından ilgilendiren bir konuyla karşınızdayız. Daha önce düşük yapmış meleklerimizin isteği üzerine gebelikte kan sulandırıcı ilaçlar ve progesteron değerleriyle ilgili olarak uzmanların ağzından sizleri bilgilendiriyoruz... Hamile olduğunu...
  5. Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Mrb 20 aylık evliyim ilk tedavime başladım hiç korunmadık ama ne eşimde nede bende sorun yok ama çok istediğim için olmadıgını düşünüyorum... Doktorum Serephone 50 verdi adetin 5 günü başla dedi be bugün bitti salı günü gidecem yumurta büyüklüğüne bakacak bunun yanında incir süt ve bal tarçın çörek otu yapıyorum sizce yumurtalıklarım büyümüşmüdür çok korkuyorum rabbim yanından bizlerede...

Sayfayı Paylaş