gebe
  1. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında ecosum tarafından paylaşıldı.

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

Ekli Dosyalar:

2. nur06

nur06 Forum Okuru

Adetime 9gün var betahcg testi yaptırdım 8.08 çıktı hamile olabilirmiyim...?

bebetoo bunu beğendi.
  3. ecem hatipoğlu

ecem hatipoğlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba adetim 9 gün gecikti beta hcg testi 0.41 çıktı...hala adet olmadım karnımda ufak ufak seyirmeler var kokulara karşıda hassasiyet var bir kaç yerde okudum kan testi ilk negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenenleri okudum acaba böyle bişey olabilirmi ?

4. özlem gunes

özlem gunes Forum Okuru

5. sedefimm

sedefimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Slm yeni üye oldum yardım edermsn

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  2. Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.
  3. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  4. Beta hcg degeri

Beta hcg degeri

Arkadaslar benim beta hcg degerim 10.2 kan degerim 32 cikti lutfen acil cewap werin hamilemiyimmmm cok istiyorum
  5. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş