gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.

2. beyza fidan

beyza fidan Forum Okuru

Merhaba ben en son nisanin 22 adetim bitti geçen gün sağlık ocağında kan tahlili yaptırdim 9.650 çıktı daha sonra özelde yaptırdım 13.99 çıktı sizce hamilemiyim?

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar. Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim. Hangi değerlere bakacağız ? En yukarıda...
  2. Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Beta hcg değerleri değerleri artışı ne zaman ortaya çıkıyor ? Bu değerler ne olmalı ? Kandan yapılan beta hcg testi aslında gebeliğinizin olup olmadığını oluşup oluşmadığını gösteren bir testtir arkadaşlarım. Bu testle sizlerde net olarak hamile kalıp kalınmadığı hususunda bilgiler edinebilirsiniz. Eğer sizler kandan yaptırdığınız test için aceleci davrandı iseniz ve kandan gebelik...
  3. Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri
  4. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  5. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş