gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide yazacağız. Kendiniz öğrenebileceğiniz gibi gerek sitedeki anne adayları / anneler aracılığı ile gerekse bizim tarafımızdan yorumlar ile hcg değerlerinizi sizler için yorumlayacağız.

mutlu huzurlu hamile.jpg

Son düzenleme: 5 Aralık 2016 14:30
  2. Tugbahadir

Tugbahadir Forum Okuru

Beta-hcg h 501,3 mIU/mlhamile miyim acaba kan testi yaptirdim ne anlama geldigini anlamadim

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,

HCG değeriniz gebelik lehine , hekim kontrolüne başlayabilirsiniz..Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  2. Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Beta hcg değerlerine göre hamileliğinizin kaçıncı haftasında sınız acaba kaç haftalık hamilesiniz gibi bütün sorularınızın cevaplarını aşağıda sizler için oluşturduğumuz bhcg tablları ve karşılarında yazılan değerler ile anlayabilirsiniz. Bunun için bhcg testi yaptırdığınızdaki sonucu buradaki rakamlar ile karşılaştırmanız yeterlidir. Çok net olarak tam tamına şu kadarlık olmuş bebeğim şu...
  3. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  4. Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.
  5. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş